دانلود vray next 4.10.03 برای 3ds max 2014-2020

خوب بلاخره vray next هم برای دانلود در دسترس قرار گرفت و این پست از مرجع دانلود معماری به دانلود vray next 4.10.03 برای تری دی مکس 2014 تا 2020 اختصاص داده شده است و همراهان عزیز از این پس میتوانند از آخرین ورژن وی ری در تری دی مکس 2019 و 2020 و ورژن های پایین تر هم استفاده کرده و صحنه های هنرمندانه ای را خلق کنند.با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می تونید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید و این به این معنی است که کار بسیار ساده شده است و دیگر خبر از تنظیمان زیاد و پیچیده در وی ری نیست و میتوانید راحت تر از همیشه از وی ری استفاده کنید، این ویژگی بخصوص برای معماران و طراحان داخلی که فقط قصد ارائه و پرزانته پروژه ها با کیفیت قابل قبول را دارند بسیار کاربردی میباشد و میتوانند بدون درگیر شدن با تنظیمات زیاد بسیار سریعتر و حرفه ای تر رندر ها را دریافت کنند.

همانطور که میدانید نرم افزار 3dsmax یکی از برترین نرم افزار ها در زمینه طراحی و مدل سازی سه بعدی،متحرک سازی و رندرینگ میباشد،که در زمینه های مختلف به ویژه به وسیله معماران جهت معرفی و پرزانته ایده ها و طراحی های داخلی و خارجی و … کاربردها زیادی دارد.یکی از قابلیت های ویژه این نرم افزار امکان اضافه کردن امکانات پیشرفته تر و توسعه قابلیت ها به وسیله پلاگین های مختلف میباشد که به وسیله برنامه سازان خلاق از سرتاسر دنیا برای این نرم افزار محبوب ارائه میشود.یکی از پلاگین های معروف و کاربردی برای 3dsmax پلاگین جذاب vray  میباشد،در واقع میتوان گفت vray یکی از بهترین موتور های رندر برای 3ds max میباشد،با نصب وی ری امکانات فوق العاده ای مانند نور ها،اشیا و امکانات فوق العاده برای رندر واقع گرایانه به تری دی مکس اضافه خواهد شد،که به ویژه برای معماران و طراحان که نیاز به رندر های هرچه زیباتر و واقع گرایانه تر دارند بسیار کاربردی خواهد بود.

مجموعه دانلود vray next 4.10.03 شامل آخرین ورژن این پلاگین برای تمامی ورژن های 3dsmax از سال 2014 تا سال 2020(آخرین ورژن مکس) میباشد.در صورتی که نیاز به دانلود وی ری 3.6 یا وی ری برای ورژن های قدیمی تری دی مکس دارید میتوانید از لینک زیر ورژن های قدیمی تر وی ری را دریافت کنید.


سایر ورژن ها : دانلود وی ری 3.6


دانلود vray next 4.10.03 برای تری دی مکس 2014 تا 2020 :

این مجموعه دانلود وی ری شامل آخرین ورژن های وی ری میباشد که به صورت فشرده و با پایین ترین حجم ممکن برای دانلود آماده شده اند. از لینک های زیر میتوانید فایل ها را دانلود کنید.فایل کرک هر ورژن به همراه فایل ها دانلودی آن موجود میباشد، با استفاده از راهنمای نصب اقدام به فعال سازی نمایید.

راهنمای نصب و فعال سازی vray next 4.10.03 :


ویدیو آموزش نصب vray next 4.10.03 برای تری دی مکس 2014 تا 2020 :

آموزش نصب vray برای 3ds max


راهنمای متنی نصب و فعال سازی vray next 4.10.03 :

  • قبل از شروع نصب وی ری حتما نرم افزار تری دی مکس را ببندید.(هنگام نصب وی ری نباید مکس باز باشد.)
  • پلاگین را نصب کنید.(نیازی به تصب install the License Server نیست)
  • فایل vray_v41003_fix.dlr که در فولدر کرک موجود هست را در فولدر plugins در مسیر نصب تری دی مکس(برای مثال:C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2020\plugins) کپی و جایگزین(Copy and replace) کنید.
  • همچنین فایل فوق را در فولدر vrayplugins (برای مثال:C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2020\plugins\vrayplugins) کپی و جایگزین(Copy and replace) کنید.
  • فایل vray_v41003_max_fix.dll را در مسیر نصب پلاگین وی ری(برای مثال:C:\Program Files\Chaos Group\V-Ray\3ds Max 2020\bin\plugins) کپی و جایگزین(Copy and replace) کنید.
  • همین وی ری برای شما نصب و فعال شد.

لطفا در انجام مراحل فعال سازی و مسیر کپی فایل ها دقت کنید، توجه کنید که پلاگین به صورت کامل نصب و تست شده و بدون ایراد می باشد.

دانلود vray next