دانلود مجموعه 13 تکسچرهای PBR از CGAxis

همراهان عزیز مرجع معماری می‌توانند با دانلود تکسچر چوب PBR که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو تکسچرهای CGAxis است، اکثر تکسچر های مورد نیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

طراحان و معماران گرامی که با arch-projects.com همراه هستند می‌توانند با استفاده از این مجموعه که حاوی بیش از 100 تکسچر PBR با کیفیت بسیار بالای انواع سطوح چوبی برای فرنیچر، چوب های قدیمی و خشن، چوب های رنگی، تخته های چوبی با الگو و رنگهای متنوعی در رزولوشن 8192 در 8192 و بصورت 8K و با فرمت PNG از آرشیو حرفه‌ای سی جی اکسیس است، در پروژه‌های مختلف طراحی و مدل سازی انواع اجسام چوبی کیفیت کارهای خود را ارتقا بخشیده و درعین حال زمان کمتری صرف به پایان رساندن آن‌ها نمایند.


حتما ببینید: تکسچر کاشی چوبی PBR


جزئیات دانلود تکسچر چوب PBR :

مجموعه‌ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی بیش از 100 تکسچر PBR با کیفیت بسیار بالای انواع کاشی چوبی برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری است. همچنین تکسچرهای یاد شده در مپ های Diffuse ، Albedo , Glossiness , Height ، Displacement , Normal Map و Reflection ارائه شده اند. تمامی تکسچرها seamless و بدون لبه قابل مشاهده هستند. بنابراین می‌توانید به صورت تایلیبل (کاشی کاری) به تناسب هر صحنه و آبجکتی از آنها استفاده نمایید. بعلاوه دارای مپ displacement واقعی برای بامپ و عمق فیزیکی واقعی و قابلیت ویرایش 100% هستند.

دانلود کالکشن تکسچر PBR چوب :

  • مجموعه CGAxis – Wood PBR Textures Collection Volume 13
  • سازنده CGAxis
  • حجم: 18.52GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از تکسچر های رندر شده این مجموعه :

تکسچر چوب PBR

تکسچر چوب PBR

متریال چوب PBR

متریال چوب PBR

متریال چوب PBR

متریال چوب PBR

متریال چوب


این مطلب را هم ببینید: آموزش استفاده از متریال آماده