دانلود مجموعه پرسوناژ افراد سالخورده و معلول ویژه پست پروداکشن

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای از پرسوناژ سالمندان و افراد معلول از شرکت معروف Dosch Design را برای دوستان عزیز آماده کرده ایم.

آرشیو پیش رو در دو بخش و شامل 260 پرسوناژ با کیفیت بالا (4000px*2000px) میباشد که بخش اول این مجموعه شامل 110 پرسوناژ سالمندان و افراد سالخورده در شرایط و حالات مختلف میباشد و بخش دوم مجموعه شامل 150 پرسوناژ افراد معلول و در شرایط بیماری میباشد،که در انجام مراحل پست پروداکشن انواع پروژه ها به ویژه پروژه های طراحی بیمارستان،خانه سالمندان،پارک ها و مراکز محله فضاهای استراحت و فضا های ویژه افراد سالمند بسیار پرکاربرد میباشد.


حتما ببینید:

پرسوناژ انسان برای فتوشاپ

پرسوناژ درخت


جزئیات دانلود مجموعه   پرسوناژ سالمندان  و افراد معلول :

این مجموعه شامل 260 عکس لایه باز با کیفیت بسیار بالا میباشد که در فرمت های psd,jpg,tif در دسترس میباشد همچنین هر دو مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی میباشند و به راحتی تصویر مورد نظر را از بین آرشیو میتوانید از کاتالوگ مجموعه پیدا کنید(کاتالوگ را در ادامه میتوانید دانلود کنید).

آرشیو پیش رو از شرکت Dosch Design میباشد و مانند همه آرشیو های این شرکت دارای بالاترین کیفیت میباشد،و تقریبا همه حالات و پوشش های مورد نیاز پرسوناژ سالمندان و معلولیت را پوشش میدهد که در پست پروداکشن،به ویژه چیدمان نهایی در طراحی پروژه های معماری بسیار پرکاربرد است.

برای مشاهده پیش نمایش مجموعه کاتالوگ مجموعه را دانلود کنید.

  • حجم مجموعه : 2.48GB
  • سازنده :از مجموعه Dosch Design
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود کاتالوگ
  • آرشیو شامل سه پارت میباشد بعد از پرداخت هر دو پارت را دانلود کنید.
۱۶,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی سایت با اشتراک vip

شما میتوانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای پست پروداکشن: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیرمجموعه عظیم آبجکت پست پروداکشن را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فایل پست پروداکشن


پرسوناژ سالمندان

پرسوناژ سالمندان و افراد معلول

پرسوناژ معلولین


این مطالب را هم ببینید:

آموزش پست پروداکشن

پلان مهد کودک