مدل سه بعدی لوازم الکترونیکی از CGAxis

با تشکر از شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری، در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی و در ادامه ارائه آرشیو مدل های حرفه ایی CGAxis، آبجکت لوازم الکترونیکی را تهیه و آماده دریافت نموده ایم. مدل سه بعدی لوازم الکترونیکی ولوم هجدهم از مجموعه CGAxis است که تحت عنوان CGAxis – 18 Electronics II ارائه شده است. این آرشیو حاوی 25 مدل متنوع و با کیفیت از انواع لوازم الکترونیکی همچون : کیبورد، تب لت، لب تاپ، مانیتور، موس و … می باشد. شما می توانید در طراحی داخلی فضا های مختلف اداری، فروشگاهی و مسکونی از این آرشیو به عنوان چیدمان نهایی فضا ها و نمایش مبلمان استفاده نمایید.

آبجکت لوازم الکترونیکی


حتما ببینید : آبجکت پله


جزئیات دانلود آبجکت لوازم الکترونیکی

این آرشیو ولوم هجدم از آرشیو بزرگ CGAxis می باشد،که شامل 25 آبجکت لوازم الکترونیکی با فرمت های C4D ، Mentalray Vray ، Obj ، Fbx و Scanline می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نماید.

دانلود آبجکت لوازم الکترونیکی :

  • مجموعه CGAxis – 18 Electronics II
  • حجم مجموعه : 396MB
  • سازنده :از مجموعه CGAxis
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای CGAxis : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید برای صرفه جوی در وقت و هزینه ها از لینک زیر و با کلیک روی بنر خرید پستی کل آرشیو مدل های CGAxis سایت را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(حجم کل آرشیو مدل های CGAxis در حالت کاملا فشرده شده 140GB و در حالت غیر فشرده 320GB)

آبجکت cgaxis


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت لوازم الکترونیکی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت تبلت

آبجکت موس و کیبورد

آبجکت لپ تاپ

آبجکت مانیتور

آبجکت کیس کامپیوتر

دانلود آبجکت لوازم الکترونیکی

مدل سه بعدی لوازم الکترونیکی

مدل سه بعدی اسپیکر


این مطالب را هم ببینید :

آموزش رویت

دانلود صحنه آماده سه بعدی ساختمان و طراحی محوطه