مجموعه مدل سه بعدی انسان در حالت های مختلف

دانلود آبجکت آدم از پکیج مدل های سه بعدی Vargov3d را در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری، برای دوستانی که به دنبال مدل سه بعدی انسان برای تری دی مکس هستند آماده دریافت نموده ایم.

آبجکت های فوق العاده پرسوناژ انسان شرکت Vargov3d – 3D models People Collection ، شامل 11 مدل سه بعدی انسان در 2 حالت مختلف (ایستاده و حالت نشسته) می باشد. تمامی مدل های آماده این پکیج با کیفیت و دقت بالا متریال دهی و تکسچرینگ شده اند و آماده ایمپورت در صحنه و رندر می باشند. هم چنین فایل دانلودی موجود در این صفحه، حاوی فایل فرمت های max به همراه تکسچر های مربوطه می باشند که همگی مپ گذاری شده اند. کاربران و مدل سازان حرفه ایی تمامی آبجکت های این مجموعه را بر اساس مدل های واقعی و با مقیاس های مهندسی و دقیق مدل سازی کرده اند. استفاده از این مدل ها باعث ایجاد حس واقع گرایی بیشتری در پروژه ها خواهد شد. معماران و طراحان می توانند از این مجموعه ارزشمند و کاربردی در طراحی پروژه های مختلف محیط های سه بعدی و پرسوناژ انسان در ارائه پروژه های معماری نهایت بهره وری را داشته باشند.


حتما ببینید : دانلود رایگان آبجکت دیوار پوش سه بعدی – آرچ مدل 147


جزئیات دانلود آبجکت آدم از Vargov3d

این آرشیو شامل 11 مدل سه بعدی انسان در حالت های مختلف برای فرمت های 3ds max و موتور رندر محبوب VRay می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه آبجکت آدم :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه آبجکت آدم :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای انسان و آناتومی بدن زن و مرد : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت انسان را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های انسان – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی انسان


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت آدم :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت انسان

آبجکت آدم

دانلود آبجکت آدم

دانلود رایگان آبجکت آدم


این مطالب را هم ببینید :

آموزش شبیه سازی تصادف ماشین در Maya

نمونه موردی مجتمع مسکونی خارجی – مجموعه مسکونی هبیتات 67