دانلود پروژه طراحی هتل 4 ستاره

پلان هتل 4 ستاره ،پروژه کامل طراحی ساختمان هتل همراه با تمامی مدارک دو بعدی و رندر های سه بعدی پروژه میباشد که در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت شده است.

این پروژه مدارک کامل یک پایان نامه معماری با موضوع طراحی هتل 4 ستاره میباشد، که تمامی مدارک دو بعدی پلان هتل 4 ستاره در قالب فایل اتوکد قابل ویرایش و پوستر معرفی پروژه به همراه رندر های سه بعدی از طراحی نهایی حجم پروژه در اختیار طراحان عزیز قرار گرفته است،پروژه دارای ایده های مدرن در طراحی حجم و پلان می باشد و بیشتر تاکید بر پلان کاربردی و دسترسی راحت فضاهای مختلف پروژه دارد.ساختمان هتل در 5 طبقه و همکف و یک طبقه زیرزمین طراحی شده است که تمامی فضاهای مورد نیاز در طراحی هتل را در برمی گیرد.

فایل اتوکد این پروژه قابلیت ویرایش کامل را داراست و تمامی مدارک دو بعدی از قبیل:پلان ها کامل تمامی طبقات با مبلمان کامل تمامی فضاها،چهار نمای اصلی پروژه با طراحی مناسب، سه مقطع طولی و عرضی از بخش های مختلف پلان پروژه و سایت پلان کامل پروژه را شامل میشود.

پوستر معرفی پروژه درای کیفیت بالا و مناسب چاپ در ابعاد خیلی بزرگ میباشد و با گرافیک مناسب ،پلان ها و تمامی رندر های سه بعدی پروژه را آماده نمایش و ارائه کرده است.

رندر های سه بعدی پروژه دارای کیفیت مناسب و شامل 11 رندر سه بعدی تری دی مکس از دید های مختلف از طراحی نهایی حجم و نمای ساختمان هتل و سایت پلان پروژه میباشد.


حتما ببینید:

دانلود پلان هتل 6 ستاره

دانلود پروژه طراحی هتل


دانلود پلان هتل 4 ستاره شامل :

  • پلان های کامل تمامی طبقات پروژه با مبلمان کامل
  • چهار نمای اصلی
  • سه مقطع
  • سایت پلان
  • 11 رندر سه بعدی تری دی مکس به صورت عکس با کیفیت بالا و مناسب چاپ
  • پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا و مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی پلان هتل 4 ستاره :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.


حتما ببینید:

دانلود پلان

دانلود مدل سه بعدی