دانلود پایان نامه طراحی مرکز ترک اعتیاد همراه با رندر و پوستر

در این پست از مرجع دانلود معماری پلان مرکز ترک اعتیاد ،پایان نامه کامل معماری با موضوع طراحی ساختمان مرکز ترک اعتیاد را برای دانلود آماده کرده ایم…

پلان مرکز ترک اعتیاد در قالب فایل اتوکد قابل ویرایش و همراه با تصاویر رندر های سه بعدی پروژه و پوستر معرفی پروژه ارائه شده است.فایل اتوکد این پروژه شامل پلان های کامل طراحی مرکز ترک اعتیاد با مبلمان و ستون گذاری کامل و درج کامل تمامی ریز فضاهای مورد نیاز در طراحی پروژه میباشد،چهار نمای اصلی پروژه،یک مقطع و سایت پلان کامل پروژه نیز در فایل اتوکد پروژه موجود میباشد.

پروژه دارای 36 رندر سه بعدی تری دی مکس به صورت عکس و با کیفیت بسیار عالی، مناسب چاپ و در سبک های ارائه متفاوت میباشد که ایده اصلی پروژه با عنوان (تولد دوباره) را در طراحی نماها و محوطه پروژه به خوبی نشان داده است.

پروژه دارای 1 شیت پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا و طراحی زیبا و استفاده از تم با رنگ سبز به عنوان نمادی از زندگی دوباره و تازگی ،برای نمایش ایده اصلی پروژه میباشد.


حتما ببینید: دانلود پروژه طرح نهایی


پایان نامه و  پلان مرکز ترک اعتیاد  شامل:

  • پلان های کامل پروژه با مبلمان و ستون گذاری کامل
  • چهار نمای اصلی پروژه
  • یک مقطع
  • سایت پلان پروژه
  • 36 رند سه بعدی تری دی مکس
  • 1 شیت پوستر معرفی پروژه با کیفیت بالا و مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۵۴,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پایان نامه و پلان مرکز ترک اعتیاد :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده کنید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پروژه معماری

پایان نامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان