آموزش پیشرفته رویت Revit با توجه به کاربردی بودن این نرم افزار، برای آن دسته از مهندسین معمار و تاسیساتی که قصد دارند پروژه های طراحی و مدل سازی را در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام دهند، امری ضروی به نظر می رسد. همان طور که می دانید نرم افزار رویت (Revit)، یک نرم افزار مدل سازی و طراحی اطلاعات ساختمانی است که مهندسان معماری، عمران، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برق از آن استفاده می کنند.

مهندسین اگر این نرم افزار را به درستی و به صورت اصولی یاد بگیرند، به طور قطع می توانند روند مدل سازی و طراحی پروژه های ساختمانی را در مدت زمانی کوتاه تر و با خطایی کمتر و کیفیتی بالاتر انجام دهند.

آموزش پیشرفته رویت Revit (معماری و تاسیسات مکانیکی)

آموزش رویت

آموزش رویت به صورت پیشرفته و در یک آموزشگاه معتبر، مزایای پر شماری برای مهندسین معمار و تاسیسات مکانیکی دارد که مهمترین این مزایا عبارتند از:

1- پیش نمایش اطلاعات ساختمان

اهمیت مشاهده یک پیش نمایش جامع و کامل از ساختمان و یا هر نوع سازه ای در حین پروژه، می تواند تاثیر شگرفی بر کیفیت کار مهندس طراح داشته باشد. مهندسین با بهره مندی از این قابلیت پیشرفته نرم افزار رویت، می توانند طرحی جامع و کلی از بخش های مختلف یک سازه را ترسیم کنند. سه بعدی بودن رویت این امکان را فراهم می آورد تا کاربران بتوانند با تسلط  کامل روی پروژه، تغییرات لازم بر روی قسمت های مختلف ساختمان را اعمال نمایند.

2- افزایش سرعت و دقت اجرای پروژه

سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه یکی از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزار رویت است. سایر نرم افزارهای مشابه، هر بخش از ساختمان را به عنوان یک مولفه جداگانه ترسیم می کنند، یعنی اگر یک مهندس معمار بخواهد بخش های مختلف یک ساختمان را طراحی یا مدل کند، ابتدا باید پلان آن را ترسیم و سپس سایر قسمت ها را بر اساس آن طراحی نماید. آموزش پیشرفته رویت و تسلط بر این نرم افزار سبب می شود تا روند طراحی پلان به طور همزمان با سایر عناصر، ریزه کاری ها، مقاطع و نماها به طور همزمان انجام شود.

3- صرفه جویی در زمان

برخی مواقع ممکن است مهندسین به هنگام ترسیم، در بخش هایی دچار اشتباه شده ونیاز به اصلاح طرح پیدا کنند، نرم افزار Revit در چنین مواقعی برای کاربران خود راه چاره ای اندیشیده و با یکسری قابلیت های خاص توانسته روند اصلاح و ویرایش پروژه را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر سازد.

اگر کاربر قصد تغییر در ترسیم  و یا  ویرایش بخشی از طرح را داشته باشد، نرم افزار رویت علاوه بر اصلاح بخش مذکور، سایر بخش ها را نیز به طور خودکار و همزمان مطابق با بخش اصلاح شده ویرایش می  نماید که  این قضیه سبب صرفه جویی در زمان و تسریع روند اجرای پروژه می گردد.

رویت معماری

رویت معماری یا رویت آرکیتکچر (Revit Architecture) به بخشی از نرم افزار رویت گفته می شود که ویژه مهندسین معمار تعبیه شده است. آموزش رویت معماری به دلیل وجود خیل عظیم مهندسین و فارغ التحصیلان رشته معماری در کشور، بسیار پرطرفدار می باشد. دانشجویان رشته معماری که قصد ورود به بازار کار نرم افزار رویت را دارند، باید یادگیری رویت معماری را در اولویت قرار دهند.

فراگیری رویت معماری می تواند به ورود دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته معماری به بازار کار کمک کند چرا که در سالهای اخیر نیاز به استخدام رویت کار معماری در ایران با رشد چشمیگری مواجه شده، به نحوی که امروزه اکثر شرکت هایی که قصد استخدام یک مهندس معمار را دارند، مهارت او در کار با نرم افزار Revit را به عنوان یکی از مهمترین ملاک های پذیرش و استخدام مد نظر قرار می دهند.

آموزش پیشرفته رویت Revit

رویت تاسیسات مکانیکی

رویت تاسیسات مکانیکی که به رویت مکانیکال یا رویت مپ نیز معروف است یکی از کلیدی ترین بخش های نرم افزار رویت است که به طور اختصاصی برای مهندسین تاسیسات مکانیکی ایجاد شده است.

آموزش رویت تاسیسات برای مهندسین و دانشجویان تاسیسات بسیار حائز اهمیت است چرا که یادگیری و تسلط کامل بر نرم افزار رویت، می تواند کمک کند تا یک مهندس تاسیسات به منظور ترسیم فنی نقشه های تاسیساتی یک ساختمان همانند سیستم لوله کشی، سیستم تهویه، کانال کشی و مدلسازی موتورخانه یا سایر تاسیسات مکانیکی ساختمان، با کمترین میزان خطا و بالاترین کیفیت در اسرع وقت، طرح مربوطه را کامل و پروژه در دست را به اتمام برساند.

دکتر رویت، بهترین آموزشگاه Revit کشور

برای آموزش پیشرفته رویت شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که در حوزه آموزش رویت رزومه خوبی داشته باشد، آموزشگاه دکتر رویت یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در حوزه آموزش پیشرفته نرم افزار رویت است که یا تکیه بر اساتیدی با دانش و مجرب و بهره مندی از آخرین متدهای آموزشی روز دنیا، اقدام به برگزاری انواع دوره های آموزش رویت معماری و رویت تاسیسات مکانیکی به صورت حضوری، آنلاین و خصوصی می نماید.

آموزشگاه دکتر رویت علاوه بر برگزاری انواع دوره های آموزشی، اقدام به تهیه و فروش انواع پکیج های آموزش نرم افزار رویت به صورت تصویری نیز نموده و در بخش فروشگاه وب سایت خود این پکیج های کاربردی را در اختیار عموم جهت خرید قرار داده است.

آموزش پیشرفته رویت