دانلود پروژه طراحی فرهنگسرا و مجموعه فرهنگی هنری

دانلود پلان معماری فرهنگسرا را در ادامه ارائه پلان و پروژه های حرفه ای طراحی معماری در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پلان معماری فرهنگسرا که در این پست آماده شده است ویژه پایان نامه معماری با موضوع طراحی مجموعه فرهنگی و فرهنگسرا طراحی شده است و شامل مدارک نهایی پروژه از جمله فایل اتوکد قابل ویرایش نهایی پروژه، تصاویر و رندر های سه بعدی طراحی نمای خارجی و محوطه مجموعه و پوستر معرفی پروژه میباشد.

پروژه پیش رو در یک سایت عریض طراحی شده و از ایده های معماری سنتی ایران و حیاط مرکزی در طراحی آن بهره گرفته شده است ، به صورتی که به صورت یک مجموعه از ساختمان های مجاور هم و جدا ولی در ارتباط و دسترسی نزدیک به هم از طریق حیاط مرکزی ایجاد شده است. در پروژه ساختمان های اداری،آموزشی و هنری،آمفی تئاتر،کتابخانه،بخش های فروشگاهی،رفاهی رستوران و کافی شاپ و سایر موارد موجود در طراحی هر کدام در ساختمانی جداگانه حول یک هسته مرکزی طراحی شده است.طراحی نماها،المان ها و ستون ها و سایر موارد تلفیقی از معماری سنتی و مدرن و متریال های آجر و نمای مدرن میباشد.

فایل اتوکد پروژه قابل ویرایش کامل و شامل پلان های کامل طبقه همکف و اول پروژه به صورت پلان مبلمان و پلان ستون گذاری و اندازه گذاری به صورت مجزا با درج نام تمامی ریز فضاها بوده و شیت های بعد شامل 6 مقطع از بخش های مختلف پلان پروژه و ساختمان های مختلف طراحی شده در پروژه و 4 نمای اصلی پروژه و همچنین تحلیل سایت طراحی شده میباشد.

رندر های سه بعدی: به همراه پروژه 21 رندر سه بعدی تری دی مکس با موتور رندر وی ری و با کیفیت بالا و طراحی زیبا از طراحی نمای خارجی پروژه از دید های مختلف پرنده و ناظر و نمایش دهنده تمامی ساختمان های طراحی شده موجود میباشد.

پوستر معرفی پروژه: فایل نهایی پوستر معرفی پروژه با طراحی مناسب و کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ به همراه پروژه موجود میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان مجتمع فرهنگی و هنری


دانلود پلان معماری فرهنگسرا شامل مدارک زیر :

  • پلان های کامل مبلمان ،اندازه گذاری و ستون گذاری پروژه
  • 6 مقطع از بخش های مختلف پروژه
  • 4 نمای اصلی پروژه
  • 21 رندر سه بعدی تری دی مکس با موتور رندر وی ری و با کیفیت بالا به صورت عکس
  • پوستر معرفی پروژه به صورت عکس با رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پلان معماری فرهنگسرا :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطالب را هم ببینید:

پلان مجتمع فرهنگی و آموزشی

کتاب معماری