دانلود آرک ویز آنریل انجین Unreal Engine – HAL Archviz Toolkit V1

در این پست از سایت مرجع دانلود معماری، مجموعه ابزار معماری برای آنریل انجین از یک صحنه سه بعدی آماده حرفه ای که به صورت ریل تایم و قابل تغییر است را برای همراهان عزیز سایت تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

Unreal Engine یک موتور گرافیکی بسیار قدرتمند ساخت بازی های رایانه ای است که توسط Epic Games توسعه یافت و نسخه های جدید از این موتور گرافیکی نیز در حال توسعه هستند. این موتور گرافیکی برای اولین بار در یک بازی اول شخص به نام Unreal استفاده شد.

قدرتمند ترین مجموعه فایل معماری(Archviz) که با عنوان Unreal Engine – HAL Archviz Toolkit V1 ارائه شده است در واقع ابزار های تعاملی برای آرچ ویز در آنریل انجین است که شما هم جهت بالا بردن سرعت پیاده سازی پروژه های بازی سازی و طراحی سه بعدی معماری خودتان میتوانید از آن استفاده کنید. نحوه استفاده از این پکیج؛ بسیار آسان است. کافی است پس از ساخت یک پروژه جدید؛ در قسمت asset browser پوشه ای را که دانلود نموده اید؛ انتخاب کرده و در پنجره باز شده، مجددا گزینه روت قبلی را انتخاب کرده و در قسمت should browser گزینه project’s content folder را انتخاب کنید …

ابزار معماری برای آنریل انجین


حتما ببینید: دانلود صحنه آماده دفتر کار برای آنریل انجین


جزئیات دانلود ابزار معماری برای آنریل انجین :

این پروژه در واقع یک مجموعه ابزار تعاملی برای آرچ ویز در آنریل انجین است که دارای ویژگی هایی همچون: حالت دوربین پیشرفته، اندازه تکسچرها : 2048 * 2048، برخورد کننده (کولایژن Collision)، تعداد 7 عدد بلوپرینت (Blueprints)، حاوی فایل راهنمای متنی ،136 عدد متریال و Material Instances استفاده شده، حالت های کنترل : پیاده / پرواز تجسم نمایی معماری، قابل استفاده در پلتفرم دسکتاپ (Platform Desktop)، دارای رندرینگ مبتنی بر فیزیک (Physically-Based Rendering)، حالت ویرایش ( سوییج و تغییر بین متریال و مدل: آشپزخانه، کابینت ، مبلمان ، رنگ های دیوار و …)، 134 مش سه بعدی (Meshes) است.

دانلود ابزار معماری برای آنریل انجین :

  • مجموعه Unreal Engine – HAL Archviz Toolkit V1
  • حجم مجموعه: 427MB
  • سازنده: از مجموعه Unreal Engine
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی در استفاده از ابزار معماری برای آنریل انجین :

ابزارهای معماری برای آنریل انجین

ابزارهای معماری برای آنریل انجین


ویدیو معرفی ابزارهای شبیه سازی معماری برای آنریل انجین :