دانلود مدل های آماده برای یونیتی

از تکنیک های بسیار کاربردی جهت افزایش سرعت و کیفیت در طراحی سه بعدی استفاده از صحنه های آماده سه بعدی میباشد که با کیفیت بسیار بالا توسط طراحان حرفه ای آماده شده اند. در همین راستا در این پست دانلود صحنه آماده برای یونیتی را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم. نمایی زیبا از یک خانه ویلایی مدرن با جزئیات معماری بالا و فوق‌العاده حرفه ای، نما و محوطه ساختمان به همراه تمامی فایل های نهایی پروژه در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید به شیوه های متفاوت از صحنه ها و تمامی آبجکت ها و متریال های آن در پروژه های اختصاصی خود استفاده کنید و سرعت و کیفیت کار خود را ارتقا دهید.

این ویلا به صورت کامل مبلمان شده furnished است و یک سیستم محیطی زیبا را ساخته است. از مهم ترین ویژگی های آن، بهینه سازی حداکثری high optimized و استفاده از جی آی (Baked GI) شده برای کسب نرم ترین تجربه در حین مشاهده به صورت واقعیت مجازی (VR) است.این پکیج را میتوان ابزاری بی نظیر برای یونیتی یک نمای داخلی زیبا و کاملاً مبلمان شده و پر از آبجکت ها و تکسچرهای با ارزش دانست.

دانلود صحنه آماده برای یونیتی


حتما ببینید: پروژه آماده داخلی آنریل انجین


جزئیات دانلود صحنه آماده برای یونیتی :

این پروژه در واقع پکیج فایل های آماده یونیتی شماره ArchVizPRO Interior Vol.4 می باشد که دارای ویژگی هایی همچون: جی آی کاملا بیک شده (Baked GI)، سه نوع تکسچر ال یو تی (3 LUT textures)، پست پروداکشن شده Post Processing Stack، نماهای داخلی قابل مرور و گشت و گذار explorable interior، استفاده از تکسچرها با کیفیت بسیار بالا اچ دی (HD Texture)، شیدرهای سفارشی شده برای چمن ها Custom shader for grass، سازگای، کامل برای مرور بر روی موبایل (Mobile Ready (Android, iOS)، سازگای کامل با واقعیت مجازی (VR Ready (Oculus, Vive, GearVR, Daydream است.

دانلود صحنه آماده برای یونیتی :

  • مجموعه ArchVizPRO Interior Vol.4
  • حجم مجموعه: 713MB
  • سازنده: از مجموعه ArchVizPRO
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۱۶,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی صحنه آماده برای یونیتی :

دانلود صحنه آماده برای یونیتی

دانلود مدل های آماده برای یونیتی

دانلود مدل های آماده برای یونیتی

دانلود مدل های آماده برای یونیتی

دانلود پروژه آماده برای یونیتی

دانلود پروژه آماده برای یونیتی

دانلود پروژه آماده برای یونیتی

دانلود صحنه آماده برای یونیتی


ویدیو معرفی ArchVizPRO Interior Vol.4 :