دانلود یکی از سبک ترین و کاربردی ترین ورژن های اتوکد – اتوکد 2007

در این پست از مرجع دانلود معماری دانلود اتوکد 2007 یکی از ورژن های قدیمی اتوکد، اما بسیار سبک و کاربردی را برای دوستانی که سیستم های ضعیف تری دارند آماده دریافت کرده ایم….

اتوکد – Autocad از محصولات برتر و پرچم‌دار شرکت Autodesk و حرفه ای ترین نرم افزار در زمینه طراحی و نقشه کشی و در زمینه های مختلف طراحی میباشد و همچنین یکی از کاربردی ترین ابزار ها برای هر معمار و طراح معماری برای ارائه نقشه ها و طراحی های میباشد که به طور کلی نقشه کشی با دست را منسوخ کرد.

با توجه به اینکه ورژن های بالای اتوکد عموما از حجم بالای برخوردار هستند اغلب کاربران با سیستم های با سخت افزار ضعیف تر در کار با ورژ های جدید اتوکد دچار مشکل هستند به همین دلیل تصمیم بر این شد که در کنار آخرین ورژن های اتوکد،ورژن اتوکد 2007 که یکی از سبک ترین ورژن های اتوکد میباشد را برای دانلود آماده کنیم…دوستان میتوانند همه ورژن های اتوکد را در لینک زیر دانلود کننند…


حتما ببینید:(دانلود تمامی ورژن های دیگر اتوکد)

دانلود autocad

دانلود نرم افزار های معماری


جزئیات  دانلود اتوکد 2007  :

اتوکد 2007 تنها داری نسخه 32bit است که میتوان در همه سیستم های 32bit و 64bit نصب و از آن استفاده کرد.

اگر شما نقشه های با ورژن های بالاتر اتوکد دارید به راحتی میتوانید ازنرم افزار تبدیل ورژن اتوکد استفاده کرده و پلان ها با هر ورژنی را به ورژن دیگر اتوکد تبدیل کنید نرم افزار dwg Convert را از لینک زیر میتوانید دانلود کنید.

دانلود اتوکد 2007 :

این ورژن از اتوکد بر روی ویندوز های قدیمی XP و 7 قابل نصب است.

این نرم افزار فقط برای سیستم‌های 32 بیتی ارائه شده است.

راهنمای نصب و فعال سازی اتوکد 2007 :

دوستان عزیز توجه داشته باشید این ورژن از اتوکد فقط بر روی ورژن های قدیمی ویندوز قابل نصب هست(به عنوان مثال امکان نصب بر روی ویندوز 10 وجود ندارد)،اگر از سیستم های به روز استفاده میکنید توصیه میشود ورژن های جدید اتوکد را نصب کنید، ورژن های جدید بسیار کاربردی تر و دارای امکانات بیشتری میباشد،(تمامی ورژن ها در بخش دانلود اتوکد سایت در دسترس میباشند).

توجه داشته باشید اتوکد 2007 فقط بر روی سیستم های قابل نصب میباشد که بروی آن های .net framework 3.5 نصب باشد،در غیر این صورت نصب با ارور مواجه میشود.لطفا در صورتی که این مورد بر روی سیستم شما نصب نیست دانلود و نصب کنید.

در ویندوز 7 به بالا و در تمامی سیستم های 64bit باید تمامی مراحل کار به صورت run as administrator انجام شود.(این به این معنی میباشد که برای شروع نصب به جای دبل کلیک روی setup روی آن کلیک راست کنید و گزینه run as administrator را بزنید،همچنین برای اجرای برنامه بعد از نصب،برای باز کردن فایل keygen هم باید به همین صورت عمل کنید).

مراحل نصب را مطابق راهنمای زیر انجام دهید:

  1. یکی از کد‌های 69696969-666 یا 98989898-667 یا 45454545-400 را در قسمت Serial وارد کنید.(این مورد هنگام نصب نرم افزار از شما درخواست میشود).
  2. بعد از اتمام نصب سیستم خود را یک بار ریستارت کنید و حتما هنگام مراحل فعال سازی ارتباط سیستم با اینترنت را قطع کنید.
  3. بعد از ریستارت سیستم نرم افزار را یک بار اجرا کنید(توجه داشته باشید در ویندوز 7 و بالاتر و سیستم های 64bit حتما روی آیکون برنامه کیک راست کنید و گزینه run as administrator را بزنید) و مراحل زیر را ادامه بدید…
  4. با اجرای نرم افزار پنجره ای باز میشود که در آن Activate the product را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید…
  5. سپس در پنجره بعدی که باز میشود Enter an activation code را انتخاب کنید.
  6. و در پنجره بعدی کشور United States را انتخاب کنید.
  7. وارد پوشه Keygen که در فایل های دانلود شده موجود هست شده و فایل Keygen.exe را اجرا نمایید(توجه داشته باشید حتما روی آن کیک راست کنید و گزینه run as administrator را بزنید).
  8. کد Request code که در آخرین پنجره باز شده در نرم افزار اتوکد که اجرای کرده اید هست را وارد قسمت مشخص شده در Keygen وارد کرده(توجه داشته باشید حتما هر دو خط Request code را به صورت کامل و در دو مرحله کپی پیست کنید) و با زدن گزینه Generate کد Activation code را دریافت کنید.
  9. کد Activation code که در برنامه Keygen به شما داده میشود را در پنجره فعال سازی اتوکد و در قسمتی که درخواست کد دارد در همان پنجره وارد کنید.(گزینه Type the activation code را انتخاب کنید و کد را در آن past کنید)
  10. next را بزنید و نرم افزار بدون مشکل کار خواهد کرد.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که همین فایل که برای دانلود قرار داده شده است توسط پشتیبانی سایت نصب و فعال شده است و مورد و مشکلی وجود نداشته،لطفا مراحل را طبق راهنما انجام بدید و حتما هنگام باز کردن اتوکد برای بار اول و جهت فعال سازی ارتباط سیستم با اینترنت را قطع کنید.


دانلود جدیدترین ورژن اتوکد: دانلود اتوکد 2020


ویدیو فارسی آموزش کامل نصب و فعال سازی اتوکد 2020:

آموزش نصب اتوکد


آموزش اتوکد


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان

دانلود مدل سه بعدی

رساله مرکز همایش های مردمی