دانلود نرم افزار طراحی سه بعدی درختان و پوشش گیاهی- SpeedTree Cinema v8.2.1 x64

SpeedTree Cinema، یک پلاگین و یا یک اسکریپت نیست بلکه با دانلود نرم افزار مدل سازی درخت و انواع پوشش گیاهی از یک برنامه کاربردی کامل و در واقع یک استودیو کامل ساخت و شبیه سازی درختان و تمامی سبزیجات بهره مند خواهید شد. نرم افزار SpeedTree نیز از آن دسته نرم افزارهایی است که رزومه بسیار قوی در کارنامه خود دارد. فیلم های چون Avatar ,Harry Potter ,King Kong و ده ها فیلم از قدرت این نرم افزار برای ساخت درختان و گیاهان استفاده کرده اند. روش منحصر به فرد این نرم افزار برای ساخت درختان شما را قادر می سازد که به سادگی اقدام به تولید گیاهان و درختان در پروژه های خود بکنید.

خروجی این برنامه تا حد بسیار زیادی واقع گرایانه بوده و مدل های تولیدی توسط این برنامه کاملاً در اختیار کاربر می باشد. کاربران می توانند مدل هایی را ویرایش کنند و یا در معرض نیروهای طبیعی مانند باد و … قرار دهند. تمامی درختان در زمان تولید دارای UV بوده و شما می توانید به راحتی تکسچر برگ و تنه و … را تغییر دهید. خروجی این برنامه به فرمت های OBJ و FBX بوده و شما قادر خواهید بود در تمامی نرم افزارهای مدلسازی و رندرینگ از آن استفاده نمایید. این برنامه دارای یک قسمت به نام SPeedTree Modelr می باشد که شما را قادر می سازد که مدل های درختان و گیاهان را بر اساس نیازتان تغییر دهید که در نوع خود یک مدل ساز بی نظیر با امکانات بسیار قدرتمند است


حتما ببینید: دانلود نرم افزار ترسیم اسکیس و نقاشی Rebelle


جزئیات دانلود نرم افزار مدل سازی درخت – SpeedTree Cinema :

اگر با توجه به توضیحات یاد شده فوق این نرم افزار قدرتمند را برای پروژه های سه بعدی خود مناسب میدانید، می توانید آن را با کمترین حجم ممکن و در حالت فشرده در این قسمت دانلود نمایید. در ضمن قبل از دانلود به نکات و راهنمای نصب  توجه نمایید.

راهنمای نصب
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- نرم افزار را اجرا کنید.
3- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.


مشخصات و دانلود SpeedTree Cinema v8.2.1 x64 – نرم افزار مدل سازی درخت :

دانلود نرم افزار مدل سازی درخت

نرم افزار مدل سازی درخت