دانلود پلاگین V-Ray Next v4.30.21 برای آنریل انجین

سرانجام پلاگین بسیار پرطرفدار و قدرتمند V-Ray که جدیدترین نسخه های آن به V-Ray Next معروف است برای آنریل انجین ارائه شد. در این مطلب از مرجع معماری دانلود وی ری برای آنریل انجین را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

یکی از محبوب ترین پلاگین های رندرینگ در جهان که در استودیو های بزرگ طراحی، معماری، تبلیغات، فیلم سازی و جلوه های ویژه نیز مورد استفاده قرار می گیرد، V-Ray است. این افزونه توسط کمپانی Chaos Group برای نرم افزارهای پرطرفداری نظیر 3ds Max, Maya, Rhino ارائه می شود. پس از مدتی این گروه متوجه شد که بسیاری از استودیو ها در پروژه های خود برای ایجاد حس تعاملی و همه جانبه با کاربر از Unreal Engine استفاده می کنند بنابراین تولید V-Ray برای Unreal یک گام منطقی محسوب می شد.

با این پلاگین شما می توانید به راحتی صحنه های V-Ray را از 3ds Max ، Maya ، SketchUp و Rhino به طور مستقیم به ویرایشگر Unreal انتقال بدهید و از سرعت و کیفیت آنریل انجین لذت ببرید ، با این پلاگین به راحتی می توانید متریال ، نورپردازی ، رندر رو به صورت واقعی و مستقیم در آنریل انجین انجام دهید ، هنگامی که شما با V-Ray برای Unreal رندر می کنید، همان کیفیت عکس واقعی را که V-Ray برای آن شناخته شده است دریافت می کنید ، V-Ray به صورت همزمان از قدرت کامل GPUs و CPUs برای انجام پردازش ها می پردازد.

Unreal یکی از نرم افزار های محبوب با رابط کاربری بسیار ساده و کاربر پسندی هست که بسیار در بین طراحان حرفه ای محبوب میباشد، اما بعضی از کاربران فکر میکنند که در آنریل انجین نمی توان رندر هایی به زیبایی سایر نرم افزار ها دریافت کرد، اما باید بدانید با وجود پلاگین وی ری برای این نرم افزار میتوانید رندر هایی دریافت کنید که از تصور شما بسیار فراتر هم باشد .پیشنهاد میکنم حتما Unreal Engine را با موتور رندر وی ری امتحان کنید.


حتما ببینید : دانلود vray next 4.10.03 برای تری دی مکس 2014 تا 2020


مشخصات و دانلود وی ری برای آنریل انجین :

V-Ray Next v4.30.21 آخرین ورژن تا این تاریخ از وی ری برای آنریل انجین میباشد که با حجم 460MB در ادامه میتوانید دانلود نمایید و طبق راهنمای نصب درج شده آن را نصب و فعال کنید. توجه داشته باشید که این پلاگین فقط برای سیستم های 64 بیتی ارائه شده است بنابراین قبل از دانلود حتماً حداقل سیستم مورد نیاز را بررسی کنید.

V-Ray Next for Unreal تمام ابزارهای نورپردازی، سایه دهی و رندرینگی که شما هنگام کار با Unreal برای ساخت تصویر های حرفه ای و صحنه های انیمیشنی نیاز دارید را فراهم می کند. با استفاده از این پلاگین بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. این مجموعه که می توان آن را انتخاب اول حرفه ای ها دانست آنقدر قدرتمند است که با قدرت گرافیکی بالا رندرهای بسیار طبیعی و نزدیک به واقعیت می سازد.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • مجموعه کامل ابزارهای رندرینگ با کیفیت تصویر و انیمیشن
  • افزایش سرعت رندرینگ
  • حذف نویزها در زمان رندرینگ
  • نورپردازی واقع گرایانه صحنه ها
  • پشتیبانی از عمق میدان در دوربین VRayPhysicalCamera
  • پشتیبانی از VRay Proxy (vremesh)
  • توقف رندر هنگامی که آستانه نویز در جلسه غیر تعاملی رسیده است
  • و …

دانلود پلاگین V-Ray Next v4.30.21 برای آنریل انجین :


تصاویری از رندر های دریافت شده با وی ری در آنریل :

پلاگین V-Ray Next v4.12.01 برای آنریل انجین

دانلود وی ری برای آنریل