دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران مدرن

رستوران مدرن “BAO MOCHI Restaurant” واقع در شهر سنت پترزبورگ، روسیه توسط شرکت معماری داخلی “Marat Mazur” طراحی و به اجرا رسیده است. این رستوران با الهام از فرهنگ آسیایی سرو شده و در آن غذا های آسیایی نیز سرو می شود. دیوار های این رستوران به رنگ بنفش ملایم می باشد که به محض ورود مشتریان به داخل رستوران حس دعوت کنندگی و آرامش را به مراجعه کنندگان القا می کند. هم چنین در روشنایی های آویز بالای میز ها و صندلی تناژ رنگ بنفش استفاده شده است. در دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران از رنگ های دیگری مانند آبی، سبز و صورتی نیز استفاده شده که موجب شده تا از یک نواختی در فضا ممانعت شود و تم مدرنی را به فضای داخلی رستوران بخشیده است.

طراحی داخلی رستوران

در بعضی از دیوار های رستوران از لوله های مقوایی استفاده شده است. معماران به منظور ایجاد فضایی مدرن این لوله ها از جنس چوب بامبو ساخته شده اند که بر گرفته از فرهنگ کشور های آسیایی شرقی مانند: تایلند، چین و ژاپن می باشد.

دیوار های بامبو فضای خلاقانه ایی را برای نمایش گیاهان گوناگون ایجاد کرده است. در قسمت کناری رستوران برای گردهمایی میز سفید بزرگتری تعبیه شده است. که در بالای آن گیاهان و سه چراغ بزرگ مجسمه ایی آویز قرار دارد.

دکوراسیون داخلی رستوران

تم استفاده شده در دیوار کنار میز و صندلی های رستوران با دایره های تو خالی و زمینه طوسی رنگ با نیمکره هایی که با جهات و رنگ های مختلف در آن ها قرار گرفته اند، موجب ایجاد فضایی جذاب، رنگارنگ و منحصر به فرد شده اند و هم چنین پویایی در فضای رستوران را افزایش داده اند.


حتما ببینید : ایده های طراحی برای حیاط کوچک


سایر تصاویر دکوراسیون و طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران

طراحی داخلی رستوران

منبع : contemporist

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

رساله بیمارستان روانپزشکی – تیمارستان

دانلود مدل سه بعدی آلات موسیقی، فروشگاه و اسباب بازی