دانلود سری اول از مجموعه مدل های سه بعدی شیرآلات حمام آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی و در ادامه ارائه آرشیو آبجکت و مدل های سه بعدی حرفه ای 3DSky، آبجکت شیرآلات حمام را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

مجموعه ای که در اختیار دارید سری اول آرشیو آبجکت های حرفه ای 3DSky و حاوی 7 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع شیرآلات حمام مانند: سر دوش، کیک، اتصالات، لوله، شیرهای مخلوط و … است. شما طراحان و معماران گرامی می توانید از این مجموعه در طراحی داخلی فضاهای مختلف سرویس بهداشتی و حمام به عنوان چیدمان نهایی فضاها برای بهبود کیفیت و کاهش زمان صرف شده برای هر پروژه نهایت بهره‌وری را داشته باشید و رضایت مشتریان خود را در هنگام ارائه نهایی پروژه جلب نمایید.


حتما ببینید: دانلود آبجکت لوازم کودک


جزئیات دانلود آبجکت شیرآلات حمام :

مجموعه ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 7 ست متنوع آبجکت شیرآلات حمام برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری است. همچنین به همراه هر آبجکت تکسچرهای استفاده شده نیز در مجموعه جای داده شده است. این مجموعه حاوی فایل .max برای تری دی مکس است، اما در صورت آشنایی می توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر از مدل ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس فقط کافی است فایل مکس دانلودی را در صحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

  • برای مشاهده تمامی رندرهای نهایی این مجموعه قبل از خرید و دریافت، میتوانید از لینک زیر کاتالوگ کم حجم مجموعه را دانلود نمایید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل های همین مجموعه می باشد.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت شیرآلات حمام :

  • مجموعه Pro 3DSky – Bathroom-Fittings-S1
  • حجم مجموعه: 119MB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۹,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت شیرآلات حمام :

آبجکت شیرآلات حمام

آبجکت شیرآلات حمام

آبجکت سر دوش


این مطلب را هم ببینید: طراحی هتل بوتیک با کانسپت درخت های پایدار


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس