طراحی هتل بوتیک منحصر به فرد برای یکی شدن با طبیعت

هتل بوتیک جنگل Dolomites بر اساس کانسپت درخت های پایدار توسط گروه معماری Peter Pichler طراحی شده است. این طراحی بیشتر بر روی ارتباط مستقیم با طبیعت متمرکز شده است. سوئیت های دوبلکس که شبیه به درختان کاج و صنوبر از زمین سر در آورده اند و به جنگل Dolomites واقع در ایتالیا احساسی فروتنانه بخشیده اند. شکل و فرم این سوئیت ها به منظور همپوشانی در عمق و بافت جنگل با تاثیر پذیری از فرم درختان کاج و صنوبر طراحی شده است. تا کمترین دخالت انسان در طبیعت مشاهده شود.

هتل بوتیک

هر یک از طبقات این هتل بوتیک به ترتیب 35 و 45 متر مربع مساحت دارد. طبقات اول شامل عرصه هایی مانند نشیمن و سرویس بهداشتی می باشند و در طبقات دوم نیز به فضا هایی همچون، اتاق خواب و حمام اختصاص داده شده است. هتل بوتیک جنگل Dolomites یک طرح نوآورانه محسوب می شود که هدف تیم معماران از طراحی آن خلق یک فضای پایدار و همگام با طبیعت بوده است.

هتل بوتیک

در مجموع این هتل بوتیک مناسب علاقمندان به زیبایی ها و گشت و گذار در طبیعت می باشد. با توجه به دیدگاه تیم معماری Peter Pichler ، در آینده صنعت توریسم مبتنی بر رابطه انسان با طبیعت خواهد بود. معماری پایدار و جامعی که حداقل دخالت در فضای طبیعی را داشته باشد، می تواند کمک بسیاری به چنین مفهومی نماید.


حتما ببینید : طراحی سالن اسپا و ناخن در ویتنام


سایر تصاویر طراحی هتل بوتیک با کانسپت درخت های پایدار

هتل بوتیک

هتل بوتیک

پلان هتل بوتیک

پلان هتل بوتیک

پلان هتل بوتیک

منبع : archdaily

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش ساخت شهر در 3dsMax با پلاگین GhostTown

دانلود VRay 3 for Cinema4D – موتور رندر وی ری برای سینما فوردی