دانلود مجموعه متریال پارچه و چوب – The Idea Materials Birch & Fabric

از موارد کاربردی و موثر در ایجاد رندر نهایی با کیفیت در طراحی داخلی استفاده از متریال یا تکسچر با جزئیات بالا برای نمایش مدل های سه بعدی میباشد، در همین راستا در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای حرفه ای از متریال پارچه و چوب را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

این مجموعه کالکشنی از متریال های پارچه و پالتی از 6 رنگ متریال چوب از درخت توس را برای شما همراهان گرامی فراهم می سازد. از جمله متریال و تکسچر های موجود در این مجموعه می توان به پارچه های مارک دار و توس رنگی، 3 متریال پارچه سفارشی، تکسچر های seamless از تمام رنگ های ارائه شده، متریال های توس سفارشی، 5 نوع تکسچر رنگی اشاره نمود. هم چنین استفاده از این آرشیو کاربردی و مفید موجب افزایش سرعت عمل شما در انجام پروژه های طراحی سه بعدی می شود.


حتما ببینید: متریال پارچه – دانلود مجموعه کامل متریال پارچه با کیفیت 4K


جزئیات دانلود مجموعه متریال پارچه و چوب :

مجموعه پیش رو با عنوان The Idea Materials Birch & Fabric منتشر شده و آرشیوی کاربردی از انواع پارچه و 6 رنگ متریال چوب از درخت توس را در اختیار طراحان عزیز قرار می دهد. به همراه مجموعه تمامی تکسچر ها به صورت عکس با کیفیت بالا موجود میباشد و میتوانید از تکسچرها به صورت جداگانه برای ساخت متریال نیز استفاده کنید.

دانلود مجموعه متریال پارچه و چوب :

  • مجموعه The Idea Materials Birch & Fabric
  • حجم مجموعه : 90MB
  • سازنده : Unknown
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از مجموعه متریال پارچه و چوب :

متریال پارچه و چوب