مجموعه کامل تکسچر پارچه با کیفیت بالا – Gumroad – Fabric Materials – COMPLETE PACK – 4K

از موارد کاربردی و موثر در ایجاد رندر نهایی با کیفیت در طراحی داخلی استفاده از متریال یا تکسچر با جزئیات بالا برای نمایش مدل های سه بعدی میباشد، در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای حرفه ای از متریال پارچه با کیفیت 4K را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

آرشیوی که علاوه بر تکسچرهای بسیار با کیفیت از انواع پارچه دارای متریال های پرکاربرد برای ساخت مدل های سه بعدی می باشد و می توانید مدل های سه بعدی با جزئیات دقیق تری ایجاد کنید. تمامی متریال ها اسکن شده و با Substance Designer ساخته شده‌اند. همچنین مپ های Diffuse, Normal, Roughness, Metallic/Specular, Opacity در این مجموعه وجود دارند. در ضمن به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که این متریال ها برای لباس استفاده می شوند اما میتوانید از آنها برای پراپ های محیطی مثل پتو ، پرده ، فرش و … نیز استفاده کرد.


حتما ببینید: دانلود مدل سه بعدی و تکسچر پارکت


جزئیات دانلود مجموعه متریال پارچه :

مجموعه پیش رو با عنوان Gumroad – Fabric Materials – COMPLETE PACK – 4K منتشر شده و آرشیوی کاربردی از 52 نوع پارچه و لباس تایلیل در رزولوشن 4K به همراه تکسچرهای بسیار با کیفیت را در اختیار طراحان عزیز قرار می دهد. به همراه مجموعه تمامی تکسچر ها به صورت عکس با کیفیت بالا موجود میباشد و میتوانید از تکسچرها به صورت جداگانه برای ساخت متریال نیز استفاده کنید.

دانلود مجموعه متریال پارچه :

  • مجموعه Gumroad – Fabric Materials – COMPLETE PACK – 4K
  • حجم مجموعه : 3.5GB
  • سازنده : Unknown
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۱۷,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از مجموعه متریال پارچه :

متریال پارچه

مجموعه کامل تکسچر پارچه