دانلود متریال چوب PBR

در این پست از بخش متریال و تکسچر ، مجموعه تکسچر سطوح چوبی که جزء آرشیو تکسچرهای های حرفه‌ای‌ CGAxis است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

امروزه با گسترش علم معماری و پیچیده تر شدنش و نیاز معماران به تصویر سازی پروژه‌هایشان، نرم افزار های مختلف معماری از جمله تری دی مکس، فتوشاپ، اتوکد، رویت، راینو، لومیون و … به کمک معماران آمده‌اند. در این بین بحث زمان و کیفیت ۲ فاکتوری است که همیشه مورد توجه بوده و در اولویت قرار می‌گیرد.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی بیش از 100 تکسچر PBR انواع سطوح چوبی مانند انواع تخته ها ، چوب های روشن و تیره ،چوب های قدیمی خشن و تمیز ، چوب نقاشی شده و … است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از متریال ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه طراحی سه بعدی سطوح چوبی بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان CGAxis – 8K PBR Textures Collection Volume 18 ارائه و توسط گروه مرجع معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

مجموعه تکسچر سطوح چوبی


حتما ببینید: دانلود مجموعه HDRI آسمان


جزئیات دانلود مجموعه تکسچر سطوح چوبی از CGAxis :

با دریافت این مجموعه از بیش از 100 تکسچر با کیفیت بالا از سطوح چوبی؛ بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه متریال های موجود که در این پکیج کار شده، دارای رزولوشن 8192 در 8192 و 4096 در 4096 و کاملاً تایلیبل seamless هستند. بنابراین می‌توانید به صورت تایلیبل (کاشی کاری) به تناسب هر صحنه و آبجکتی از آنها استفاده نمایید. در فرمت PNG ارائه و دارای 5 مپ : Diffuse / Albedo , Glossiness, Height / Displacement , Normal Map و Reflection می باشند.

دانلود مجموعه تکسچر سطوح چوبی :

  • مجموعه: CGAxis – 8K PBR Textures Collection Volume 18
  • سازنده: CGAxis
  • حجم: 6.99GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود کاتالوگ
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از تکسچرهای این مجموعه :

مجموعه تکسچر سطوح چوبی

 متریال چوبی

 متریال چوبی


این مطلب را هم ببینید: دانلود مدل سه بعدی لوازم دکوری خانه