دانلود مجموعه دهم مدل های سه بعدی ماشین از آرشیو حرفه ای Hum3D

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند مجموعه باکیفیت و حرفه‌ای انواع آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس را در این پست از بخش دانلود مدل‌های سه‌بعدی دریافت نمایند.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 47 مدل سه‌بعدی متنوع ماشین از شرکت های Hyundai ، Alfa Romeo ، Benetton ، BMW ، Buick ، Cadillac ، Chevrolet ، Chrysler ، Ferrari ، Fiat ، Ford ، GMC ، KAMAZ ، Lamborghini ، McLaren ، Mercedes Benz ، Mercury Cougar و… است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از آبجکت ها باید حتماً مدل‌سازی اختصاصی برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه استفاده از آبجکت ماشین بسیار پرکاربرد هست، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان Hum3D – Car 3D models collection 10 ارائه و توسط گروه مرجع معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

دانلود مدل سه بعدی خودرو


حتما ببینید: دانلود مجموعه تصاویر HDRI


جزئیات دانلود آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس

با دریافت این مجموعه از 47 آبجکت واقعی از مدل های مختلف ماشین برای نرم افزار 3Ds MAX و موتور رندر Vray بهره‌مند خواهید شد. همچنین این مدل های سه بعدی شامل فرمت های Max , OBJ , FBX , c4d , lwo , 3ds , lwo , stl , psd , skp است که فرمت OBJ قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارا است. در نهایت به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌افزارهای سه‌بعدی دیگر نیز قابل‌استفاده می‌باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم‌افزارها export نمایید. هچنین برای دانلود آبجکت بیشتر از ماشین می توانید بخش آبجکت ماشین سایت را چک کنید.

دانلود مجموعه آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس :

  • مجموعه Hum3D – Car 3D models collection 10
  • حجم مجموعه: 4.91GB
  • سازنده: Hum3D
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس :

آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس

دانلود مدل سه بعدی خودرو

دانلود مدل سه بعدی خودرو

دانلود مدل سه بعدی خودرو

آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس

آبجکت ماشین کلاسیک و لوکس


این مطلب را هم ببینید: دانلود مجله دکوراسیون داخلی مسکونی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس