دانلود مجموعه آبجکت پارکت به همراه تکسچر

از موارد کاربردی و موثر در ایجاد رندر نهایی با کیفیت در طراحی داخلی استقاده از مدل سه بعدی با جزئیات بالا به جای تکسچر برای نمایش کف سازی میباشد،در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای حرفه ای از مدل سه بعدی و تکسچر پارکت را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم. آرشیوی که علاوه بر تکسچر های بسیار با کیفیت از انواع مدل های مختلف پارکت که یکی از متریال های پرکاربرد در طراحی داخلی میباشد به صورت مدل سه بعدی با جزئیات بیشتر هم در اختیار شما میباشد و میتوانید صحنه های با جزئیات دقیق تری ایجاد کنید.


حتما ببینید: متریال کاشی و سرامیک


جزئیات دانلود مدل سه بعدی و تکسچر پارکت :

مجموعه پیش رو با عنوان Finex Floor Textures منتشر شده و آرشیوی کاربردی از 8 آبجکت پارکت در فرمت های Max و Fbx به همراه تکسچر های بسیار با کیفیت از 8 مدل و طرح متفاوت پارکت را در اختیار طراحان عزیز قرار میدهد. به همراه مجموعه تمامی تکسچر ها به صورت عکس با کیفیت بالا موجود میباشد و میتواند از تکسچر ها به صورت جداگانه برای ساخت متریال پارکت هم استفاده کرد.

دانلود مدل و تکسچر پارکت :

  • مجموعه Finex Floor Textures
  • حجم مجموعه : 1.61GB
  • سازنده : Unknown
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید و بدون محدودیت این فایل و همه فایل های ویژه اعضای vip سایت را دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از مجموعه آبجکت و تکسچر پارکت :

مدل سه بعدی و تکسچر پارکت

آبجکت پارکت

مدل سه بعدی پارکت

متریال پارکت

تکسچر پارکت


این مطالب را هم ببینید:

دانلود رایگان کالکشن تکسچر معماری

تصاویر HDRI به صورت پانورما