دانلود مجموعه تکسچر های با کیفیت 3K از پرکاربرد ترین تکسچر های معماری و طراحی داخلی

در این پست از مرجع دانلود معماری یک آرشیو بسیار کاربردی برای معماران و طراحان داخلی و همچنین طراحان سه بعدی در زمینه ساخت متریال در شبیه سازی پروژه های معمار و طراحی داخلی، آرشیو بزرگ و حرفه ای تکسچر معماری با کیفیت و رزولوشن بالا 3k را آماده دریافت کرده ایم.

کالکشن تکسچر معماری از آرشیو حرفه ای Poliigon بود و آرشیو ی کامل از و با تنوع و کیفیت بالا از انواع تکسچر های مورد نیاز طراحان و معماران در شبیه سازی پروژه های معماری را شامل میشود، این مجموعه دارای تکسچر های متنوع و دسته بندی شده در موضوعات تکسچر آجر، بتن، پارچه، فلزات، زمین، انواع سنگ های ساختمانی، گچ کاری و گچ بری، کف سازی، انواع چوب، پارکت و mdf است که از موارد پرکاربرد در طراحی پروژه های معماری میباشد، با دسترسی به این آرشیو کاربردی تا حد بسیار زیادی نیاز شما به هر نوع تکسچری در این موضوعات برطرف شده و میتوانید با تنوع بالا در متریال های ساخته شده به ارائه پروژه های خود بپردازید.


حتما ببینید: متریال کاغذ دیواری


جزئیات دانلود کالکشن تکسچر معماری :

آرشیو پیش رو با عنوان Poliigon – High Resolution Architecture Textures 3K منتشر شده و شامل 100 ها تصویر تکسچر متنوع در موضوعات مختلف مورد نیاز در طراحی پروژه های معماری میباشد، تمامی تکسچر های این مجموعه دارای کفیت بالا و در رزولوشن 3072 * 3072 در اختیار شما میباشد که مناسب برای ساخت با کیفیت ترین متریال ها در تمامی نرم افزار های طراحی میباشد. برای تمامی تکسچر ها بافت های Disp ، NRM و Spec به همراه مجموعه موجود میباشد.

دانلود کالکشن تکسچر معماری :

  • مجموعه  Poliigon – High Resolution Architecture Textures 3K
  • حجم مجموعه : 5.94GB
  • سازنده : Poliigon
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

برای راحتی در دانلود، آرشیو به صورت موضوعی دسته بندی شده و در ادامه میتوانید تمامی آرشیو یا برا اساس نیاز تنها موضوع مورد نظر را دانلود بفرمایید.

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از کالکشن تکسچر معماری :

دانلود تکسچر معماری


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مجموعه پرکاربرد ترین تکسچرهای معماری

طراحی برج توسط استودیو معماری Studio Gang’s