دانلود مجموعه آبجکت مبل و صندلی راحتی

در ادامه ارائه مجموعه های آبجکت حرفه ای از 3Darcshop در این پست دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی ،آرشیو متنوع و بسیار کاربردی از انواع مدل های مختلف مبل و صندلی راحتی را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه مدل سه بعدی صندلی راحتی با عنوان 3Darcshop – Boutique Sofa Chair Series Vol 01 منتشر شده است و مانند تمامی آرشیو های آبجکت دیگر از 3Darcshop دارای کیفیت و دقت بسیار بالای در مدل سازی و متریال های استفاده شده است. این مجموعه میتواند در طراحی داخلی فضاهای مختلف برای معماران و طراحان سه بعدی فعال در زمینه دکوراسیون بسیار کاربردی و ارزشمند باشد و آرشیوی با تنوع بالا را در اختیار آنها قرار میدهد که میتوانند پروژه های خود را با کیفیت و جزئیات بیشتری به نمایش در بیاوردند.


حتما ببینید: آبجکت مبلمان


جزئیات دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی :

آرشیو پیش رو شامل 50 مدل سه بعدی صندلی راحتی و مبل با طراحی خاص و جذاب برای نرم افزار تری دی مکس با فرمت .max و برای موتور رندر وی ری بوده و به همراه تمامی مدل ها ، همه تکسچر و متریال های استفاده شده موجود میباشد.

برای مشاهده رندر های نهایی و پیش نمایش آبجکت های این مجموعه از لینک زیر میتوانید کاتالوگ آماده شده برای آن را دانلود و مشاهده بفرمایید.

دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی :

  • مجموعه 3Darcshop – Boutique Sofa Chair Series Vol 01
  • حجم مجموعه : 846MB
  • سازنده :از آرشیو 3Darcshop
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو کامل 3darcshop : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو 3darcshop را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت ها و صحنه های آماده سه بعدی 3darcshop)

خرید آبجکت 3Darcshop


تصاویر تعدادی از رندر های نهایی مجموعه دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی (برای مشاهده همه رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید) :

دانلود آبجکت مبل راحتی

مدل سه بعدی صندلی راحتی

دانلود مدل سه بعدی صندلی راحتی

آبجکت مبل راحتی

مدل سه بعدی مبل راحتی

دانلود مدل سه بعدی مبل راحتی


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت میز و صندلی

دانلود رایگان HDRI آسمان