10 مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه از مجموعه حرفه ای pro3dsky

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه ای از 10 مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه از مجموعه های آبجکت های pro آرشیو 3dsky را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

مجموعه مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه به صورت فایل های تری دی مکس شامل صحنه های کامل طراحی آشپزخانه به صورت کامل میباشد و شامل 10 ست کامل طراحی انواع آشپزخانه مدرن با طراحی بسیار حرفه ای و رندر های بسیار با کیفیت. این مجموعه هم مانند همه مجموعه های غیر رایگان و pro سایت 3dsky دارای بالاترین کیفیت در طراحی،مدل سازی، چیدمان،متریال و خروجی و رندر نهایی میباشد،که طراحان میتوانند به صورت گسترده از صحنه ها،متریال ها و آبجکت های استفاده شده در هر ست کابینت استفاده کنند.

همه صحنه ها به صورت فایل تری دی مکس و برای موتور رندر vray و در بعضی مدل ها برای موتور رندر corona میباشند و همه تکسچر و متریال های استفاده شده در صحنه ها در پوشه هر مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه وجود دارد و به صورت کامل از تمام اجزای صحنه ها میتوانید استفاده بکنید.


حتما ببینید:

دانلود آبجکت کابینت

دانلود آبجکت لوازم آشپزخانه


جزئیات مجموعه 10 مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه:

مجموعه ها شامل صحنه های آماده تری دی مکس طراحی آشپزخانه میباشند و رندر های نهایی هر صحنه را در عکس های همین پست متوانید مشاهده کنید.مجموعه در تری دی مکس و سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر قابل استفاده میباشد،مجموعه آماده رندر با وی ری و کرونا در تری دی مکس میباشد.تمامی تکسچر و متریال ها به همراه مجموعه موجود میباشد.

  • حجم مجموعه : 410MB
  • سازنده :از مجموعه pro3dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود کاتالوگ
  • آرشیو شامل دو پارت میباشد بعد از پرداخت هر دو پارت را دانلود کنید.
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده  Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky– حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای کابینت و لوازم آشپزخانه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت کابینت و لوازم آشپزخانه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های کابینت و لوازم آشپزخانه – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی کابینت و لوازم آشپزخانه


رندر های نهای مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه:

مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه

 

مدل سه بعدی کابینت

 

کابینت آشپزخانه

مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه

مدل سه بعدی کابینت

مدل سه بعدی کابینت آشپزخانه

آبجکت کابینت آشپزخانه

آبجکت کابینت کلاسیک

آبجکت کابینت

آبجکت آشپزخانه


این مطالب را هم ببینید:

صحنه آماده تری دی مکس

آموزش تری دی مکس


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی