قبل از شناخت بهترین شرکت درب اتوماتیک باید برترین درها را بشناسید. توجه داشته باشید که بهترین دربهای اتوماتیک، نوع شیشیه‌ای آن است که باز و بسته شدن آن از طریق سنسورهای حسی یا کنترل از راه دور انجام می‌شود. به این معنا که سنسور با تشخیص افراد و نزدیک یا دور شدن آن‌ها باز و بسته شدن لنگه های در را ممکن می‌سازد.

خرید درب برقی از بهترین شرکت درب اتوماتیک

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

اکثر افراد در مکان‌های عمومی یا تجاری استفاده از این درهای اتوماتیک را به درهای قدیمی ترجیح می‌دهند. این درهای اتوماتیک مزایایی دارند که در زیر به آنها اشاره شده است.

امنیت بالای درهای اتوماتیک

با وجود تجهیزاتی مانند قفل الکترومکانیکی، امنیت در این درب‌ها بسیار بالا بوده و همچنین این قابلیت را دارند که از پین یا کد امنیتی پشتیبانی کنند به همین دلیل می‌توانید عبور و مرور افراد را تحت نظر بگیرید.

جلوگیری از هدر رفتن انرژی

به دلیل ساختاری که این درها دارند، بین 35 تا 50 درصد از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کنند.

عم ورود میکروب و آلودگی

با کمک این درها می‌توان تا حد زیادی بهداشت را رعایت کرد چرا که با تهیه این محصول از بهترین شرکت درب اتوماتیک از ورود میکروب و عامل‌های بیماری‌زا جلوگیری می‌شود. به همین دلیل هم تمامی بیمارستان‌ها و همچنین کارخانه‌ها از این درب‌ها برای منطقه ورودی استفاده می‌کنند.

نکات ضروری برای انتخاب بهترین برندهای درب برقی شیشه ای

زمانی که شما می‌خواهید درب شیشه‌ای اتوماتیک را برای مکانی انتخاب کنید باید فاکتورهای مهمی را مد نظر قرار دهید. یکی از این عوامل توجه به جنس و مواد به کار رفته در ساخت درب‌های شیشه‌ای است. کیفیت ساخت این درب‌ها اهمیت بسیار زیادی در کارایی آن‌ها دارد. اهمیت عملکرد صحیح درهای اتوماتیک را نباید فراموش کنید. کارایی درست این درها با توجه به میزان مقاومت، نوع موتور و همچنین باز و بسته شدن لنگه های درب بستگی دارد. درب های اتوماتیک به دسته هیدرولیکی، پنوماتیکی و مکانیکی هستند که در نوع مکانیکی عملکرد بر اساس چرخ دنده و گیربکس است. در مدل هیدرولیکی فشار روغن و مواد سیال و در نوع پنوماتیکی جابجایی در را ممکن می‌سازد. البته مشاوران بهترین شرکت درب اتوماتیک می‌توانند شما را در انتخاب این درب‌ها راهنمایی کنند.

خرید درب برقی از بهترین شرکت درب اتوماتیک

ساختار درب های اتوماتیک شیشه ای

برای انتخاب درهای اتوماتیک باید با اجزای آن آشنایی داشته باشید تا عملکرد آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

 • موتور درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک: یکی از اصلی‌ترین بخش‌های درب‌های اتوماتیک، موتور است که به واسطه‌ آن لنگه‌های درب باز و بسته می‌شود. موتور می‌تواند راست گرد یا چپ گرد باشد.
 • ریل در اتوماتیک: برای روان حرکت کردن درها و بدون تولید هیچ صدای اضافه باید ریل درب از آلومینیوم و اکسترود ساخته شده و روی ریل‌های کاور قرار دهند.
 • هنگرها: یک قطعه با دو غلتک روی ریل قرار گرفته که با اتصال به لت و تسمه‌ها حرکت لت را ممکن می‌سازد.
 • کنترل باکس: کنترل به موتور سیستم الکترونیکی درب از طریق کنترل باکس انجام می‌شود.
 • سنسور درب اتوماتیک: سنسورها با نصب در یک محل مناسب و از طریق فرستادن اشعه می‌توانند به راحتی اشخاص را تشخیص دهند.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

برای انتخاب درها از بهترین شرکت درب اتوماتیک باید انواع آن‌ها بشناسید که به شرح زیر است.

 • درب اتوماتیک تلسکوپی: از چرخ‌های پلیمری ساخته شده است و می‌توانید از این درب برای مکان‌های پر تردد استفاده کنید.
 • درب اتوماتیک اسلایدینگ کشویی: به صورت کشویی باز و بسته می‌شود و مانند درب تلسکوپی برای مکان‌های شلوغ کارآمد است.
 • درب اتوماتیک کرو: طراحی این درب به صورت دایره‌ای است.
 • درب تاشو: برای مکان هایی که بسیار پر رفت و آمد باشد، کاربرد دارد.
 • درب اتوماتیک لولایی: این درب شباهت زیادی به درهای لولایی معمولی است که برای ورودی با عرض کم می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
 • درب اتوماتیک گردان: این درب بسیار زیبا بوده و برای مکان‌های لوکس و حتی هتل یا هولدینگ‌ها قابل استفاده است.

خرید درب برقی از بهترین شرکت درب اتوماتیک

لیست شرکت های درب اتوماتیک

برای خرید درب اتوماتیک بهتر است به معرفی تعدادی از بهترین شرکت درب اتوماتیک توجه کنید:

شرکت آتی در

آتی در یکی از اولین و بهترین شرکت درب اتوماتیک بوده که دارای 22 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و راه اندازی است. این شرکت با پیشرفت روزافزون صنعت و ماشین آلات با علم بروز تولید این محصولات همگام شده و حتی به یک رقیب سرسخت تولید کنندگان این حوزه تبدیل شود.

تلفن: 02188808111

شرکت پاناتین پارس

این شرکت نوظهور توانسته با هدف معرفی تازه‌ترین فناوری در صنعت تولید درب اتوماتیک به بازار، محصولات با کیفیتی را تولید و عرضه کند. آشنایی کامل مدیران این مجموعه با بازارهای داخلی و خارجی، وجود ارتباطات قوی با تولید کنندگان اروپایی، توانایی فنی مهندسی و تعهد کارکنان و مهارت بالای تیم این مجموعه باعث شده تا این شرکت بین تمامی تولید کنندگان داخلی و خارجی شناخته شده باشد.

تلفن : 02188804646

نوین در

شرکت فنی و مهندسی نوین در نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش درب‌های اتومانیک شیشه‌ای اتوماتیک، کرکره برقی است. همچنین این شرکت نمایندگی های معتبری در ایران دارد. این شرکت با 15 سال سابقه درخشان توانسته اعتماد مهم‌ترین مراکز مانند بیمارستان، بانک‌ها، نیروگاه  و پالایشگاه را جلب کند.

شرکت دورال در

این شرکت با فعالیت پویا و مستمر یکی از بهترین تولید کننده‌های درب اتوماتیک شیشه ای در سطح ایران است. مدیریت این شرکت همواره تلاش می‌کند تا به صورت هدفمندی خمات منحصر به فردی را به مشتریان ارائه کند و با استفاده از تکیه به تجربه و دانش متخصصان خود در زمینه تولید قدم مهمی در این صنعت بردارد.

پرشین در

این شرکت حدود 15 سال در زمینه تولید و فروش درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک دارد. همچنین علاوه بر توزیع این محصول در سطح کشور محصولات دیگری همانند کرکره هوشمند نیز به بازار عرضه کرده است. بهترین شرکت درب اتوماتیک پرشین در برترین درب‌های اتوماتیک را طراحی می‌کند و همچنین این محصولات توسط کادر مجرب آن نصب و راه اندازی می‌شوند.

معرفی بهترین برندهای درب اتوماتیک شیشه ای

تولید کنندگان مطرح درب اتوماتیک در سطح جهان بهترین برند  درب برقی شیشه ای را تولید می‌کنند قبل از تهیه این محصولات بهتر است به این برندها توجه داشته باشید

برند ATTEC

در این برند موتورهای 24  با پوی و پایه برای ساخت درب‌های شیشه‌ای استفاده می‌کنند. این برند برای مشتریان خود گارانتی دو ساله در صورت بوجود آمدن هر مشکلی ارائه کرده است.

Ditec

موتورهای درب اتوماتیک برقی شیشه‌ای متعلق به کشور ایتالیا هستند. این محصولات برای مکان‌هایی که قرار است رفت آمد بالا شود، مناسب است. همچنین محصولات Ditec برای ابعاد و وزن های مختلف طراحی شده است جز بهترین برند های جهانی محسوب می شود.

گزه

این برند با سابقه 150 ساله بوده که هنوز هم بعد از سال‌ها توانسته محبوبیت خود را بین بازار حفظ کند. محصولات اتوماتیک این برند همگی ساخت آلمان هستند. شرکت گزه با استفاده از آرام‌بندهای مخصوص محصولات مدرن و هوشمند را به بازار عرضه کرده است.

سسامو

بیش‌تر تجهیزات سسامو مربوط به درب اتوماتیک ساخت کشور ایتالیا هستند و موتور آن‌ها متعلق به کشور آلمان است. البته درب‌های این برند به سیستم تشخیص هویت مجهز هستند.

برند سورت

درب‌های اتوماتیک این شرکت با برند فک ایتالیا به بازار عرضه شده‌اند. این درب‌ها توسط افراد متبحر نصب و راه اندازی می‌شوند.

بهترین شرکت درب اتوماتیک کدام است؟

درب‌های اتوماتیک برای کنترل عبور و مرور افراد ساخته و راه اندازی می‌شوند. برای خرید درب اتومات باید برای شناخت بهترین شرکت درب اتوماتیک اقداماتی انجام دهید. به عنوان مثال شرکت آتی در و پاناتین پارس از بهترین شرکت های تولید درب‌های اتوماتیک هستند که با استفاده از تکنولوژی بروز، مهارت بالای کارکنان و استفاده از تجهیزات باکیفیت جایگاه ویژه‌ای در میان سایر تولید کنندگان دارند. هنگام تهیه این محصول باید به تجهیزات آن مانند موتور، ریل و کنترل باکس توجه ویژه‌ای داشته باشید