no-img
مرجع دانلود معماری

دانلود Civil 3D 2018 - نرم افزار قدرتمند اتوکد شهرسازی و عمران


مرجع دانلود معماری
مجموعه آبجکتمدل سه بعدی کابینت و لوازم آشپزخانهمدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

دانلود Civil 3D 2018
zip
آبان ۱۸, ۱۳۹۶

دانلود Civil 3D 2018


Autodesk AutoCAD Civil 3D – اتوکد شهرسازی

با دانلود Civil 3D می توانید به خوبی افزایش توان و قدرت مهندسی شهر سازی و عمران آن را مشاهده نمایید. به کمک این نرم افزار قدرتمند روش های کارگروهی مدرن و طراحی های بهتر و به طور کلی توانایی های بیشتر امکان پذیر شده است. نرم افزار AutoCAD Civil 3D از نظر کاربری دارای لایه ها و رتبه های مختلفی است. یعنی از استفاده ساده تا طراحی های پیشرفته کاملا شناخته نشده در آن امکان پذیر است.

با دانلود Civil 3D به امکانات و کاربرد های زیادی دست رسی خواهید یافت که از جمله کاربرد های این نرم افزار می توان به طراحی ، طرح ریزی و پیاده سازی سیستم های حمل و نقل خشکی و جاده ای ،  به صورت بسیار پیشرفته و توسعه یافته ، مهندسی منابع آب از ذخیره سازی ، کانال کشی و انتقال آب تا جمع آوری پس ماند فاضل آب و هدایت آب های سطحی حاصل ازبارش و فاضل آب ، و بسیاری از کارها وپروژه هایی بسیار مفید تر در عمران و شهرسازی ، مانند امکانات سکونت انسان اشاره نمود.

در این نرم افزار سعی شده که به وسیله ابزارهای کاربردی و همچنین محیط آشنای اتوکد کار با آن را بسیار سریعتر و راحت تر نمایند. با این عمل هدف بر این است که فاصله مابین تصورات و ایده های مهندسین عمران ، معماری و شهرسازی را تا مجسم نمودن و طراحی آن بسیار کم شود.


حتما ببینید:

دانلود Rhino 5 SR9

دانلود Grasshopper


دانلود Civil 3D 2018 :

دانلود Civil 3D

 


این مطالب را هم ببینید:دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جواب این سوال امنیتی را با عدد وارد کنید: *