دانلود رایگان Solid Angle Arnold MAXtoA برای 3DS Max 2018-2021

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین Arnold می توانید برای برطرف سازی نیازهای حرفه های انیمیشن سازی و افکت گذاری در زمینه افزایش کیفیت رندرینگ از آن بهره برید. این پلاگین یک موتور رندر قدرتمند است که از تکنیک رندرینگ مونت-کارلو (Monte Carlo) برای رندرینگ استفاده می کند.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

دانلود پلاگین Arnold


حتما ببینید: دانلود پلاگین DriveMaster برای تری دی مکس


مشخصات و دانلود پلاگین Arnold MAXtoA برای تری دی مکس 2018 تا 2021 :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • یکپارچه سازی اشکال، دوربین، روشنایی و shader ها با نرم افزار تری دی مکس
  • پشتیبانی از نورها و آسمان پیش فرض تری دی مکس
  • پشتیبانی از فایل های AOVs و Deep EXR
  • کاهش زمان رندرگیری

دانلود پلاگین Arnold MAXtoA برای تری دی مکس 2018 تا 2020 :


تصاویر دریافت شده با پلاگین Solid Angle Arnold MAXtoA برای مکس :

دانلود پلاگین Arnold

دانلود پلاگین Arnold

دانلود پلاگین Arnold

دانلود پلاگین Arnold

دانلود موتور رندر آرنولد

دانلود موتور رندر آرنولد

دانلود موتور رندر آرنولد

دانلود موتور رندر آرنولد