دانلود ورژن 2015 نرم افزار مایا – Maya 2015

در این بخش از مرجع دانلود معماری به دانلود Maya 2015 می پردازیم. از جمله پیشرفته‌ترین نرم‌افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی، نرم افزار مایا می باشد. از این نرم افزار می توان در استودیوهای فیلم سازی، انیمیشن و همین طور صنعت بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌شود. همین گستردگی در استفاده از این نرم افزار نقطه قوت مایا در بین ابزارهای مدل سازی است.

از دیگر نقطه قوت های نرم افزار مایا وجود ابزارهای مدل سازی آن است. در شرکتهای بزرگ نیز بیشتر از این ویژگی آن استفاده می‌شود. در  استودیوهای انیمیشن سازی با استفاده از تکنولوژی NURBS به طراحی بهینه اشیاء طبیعی از جمله چمن، گیاهان، مو و… می پردازند. با استفاده از موتور قدرتمند mentalray و وجود Materialهای متنوع باعث می شود که توانایی بالایی در Rendering به نرم افزار بدهد.

می توان انعطاف پذیری و قابلیت‌های شخصی سازی (customization) آن که به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند را به عنوان ویژگی های بارز آن برشمرد. امکان توسعه این نرم‌افزار برای استفاده کنندگان نیز یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد آن محسوب می شود. از دلایلی که بسیار مورد توجه استودیوهای بزرگ سازنده فیلم و انیمیشن قرار گرفته است، آن است که کاربران می‌توانند از طریق زبان‌های برنامه نویسی سی پلاس پلاس، MEL یا (maya embedded language ) و همینطور پایتون آن را توسعه دهند و ابزارها و امکاناتی که پیشتر در نرم‌افزار وجود نداشته اند را به آن اضافه کنند.

با دانلود Maya 2015 ، برای ساخت انیمیشن نیز ابزارهای جدید و هدفمندی ارائه شده است که باعث شده به روش بسیار ساده تر و عملی تر انجام شود. قدم موثر دیگری که برای ساخت انیمیشن انجام شده است، در زمینه Graph Editor جهت کمک به نمایش، انتخاب و ویرایش انیمیشن ها و keyframeها، و سرعت بخشی به ساخت انیمیشن ها است. همزمان سازی انیمیشن ها با موسیقی ضبط شده نیز با ارائه ی امکانات برجسته به روش ساده تری انجام می شود. در حقیقت می توان گفت که توسعه مایا در این نسخه چشم گیر بوده است. بخصوص امکان شبیه سازی مایعات با استفاده از قابلیت Bifrost که به آن اضافه شده است.


حتما ببینید:

دانلود تری دی مکس ۲۰۱۴

دانلود مایا ۲۰۱۴


قابلیت های جدید نرم افزار مایا 2015 :

  • Streamlined Retopology Toolset
  •  OpenSubdiv Support
  • Geodesic Voxel Binding
  • Bifrost Procedural Effects Platform
  • XGen Arbitrary Primitive Generator
  •  ShaderFX

دانلود Maya 2015

این مجموعه از دانلود مایا ۲۰۱5 به صورت فشرده و با پایین ترین حجم ممکن برای دانلود آماده شده اند. از لینک های زیر می توانید فایل ها را دانلود کنید.


دانلود ورژن جدیدتر: دانلود مایا 2019 به همراه پلاگین vray next 4.12.01


ویدیو آموزش کامل نصب و فعال سازی مایا 2019 :

آموزش نصب مایا


دانلود Maya 2015

 


این مطالب را هم ببینید :

بیوگرافی زاها حدید

طراحی نشیمنی مدرن به رنگ آبی تیره