آموزش آسان

کسب درآمد میلیونی این روزها اصلی‌ترین هدف افراد از اشتغال به‌ کار است. به‌دست‌ آوردن مهارت‌های فردی در این راه، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای رسیدن شما به خواسته‌هایتان باشد.

اگر بتوانید در یک حوزه یا رشته‌ای خاص با بازار مالی خوب، تخصص کافی را به‌دست آورید، این امکان را خواهید داشت که در چند ماه، به موفقیت‌های مالی بزرگی دست یابید.

آموزش نرم افزار های عمران و معماری

نرم‌افزارهای رایج در مهندسی عمران و معماری

در حال حاضر، تسلط به نرم‌افزارهای مختلف از جمله نرم افزار عمران و معماری و اشتغال در این حرفه، در شمار شغل‌های پرطرفدار محسوب می‌شود.

روش‌های کسب درآمد میلیونی از طریق نرم افزار عمران و معماری، به‌دلیل تنوع این نرم‌افزارها بسیار بوده و یادگیری و آموزش آنها اهمیت بالایی دارد و بستر مناسبی برای کسب درآمد است.

اجرا کردن طرح‌های خاص با استفاده از این نرم‌افزارها و فروش آنها به شرکت‌های ساخت‌وساز، از مشاغلی است که شما را به درآمد میلیونی می‌رساند.

همچنین شما می‌توانید با تاسیس یک سایت، طراحی‌ و نقشه‌های خود را در معرض دید بگذارید تا شرکت‌های عمران با دانلود فایل های لایه باز، به‌سمت سایت شما هدایت شوند.

نرم‌افزار Autocad

ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی، با نرم‌افزار اتوکد انجام شده که امکان ترسیم نقشه‌های چندبعدی را به کاربر می‌دهد. در حال حاضر این نرم‌افزار، از رایج‌ترین نرم‌افزارها بین طراحان نقشه‌کشی و عمران است.

نرم‌افزار Revit

از با کیفیت‌ترین نرم‌افزارها در پروژه‌های ساخت‌وساز است که کار با آن، شما را به درآمد میلیونی می‌رساند. زیرا دقت بالایی در طراحی سازه‌ها دارد.

این نرم‌افزار با متدهای پیشرفته و مدل‌سازی از طریق اطلاعات ساختمان مانند ترکیبات ساخت‌وساز، ویژگی‌های مصالح، بهینه‌سازی مواد در فرایند ساخت و نوع انرژی، دستیار قدرتمندی برای مهندسین به‌شمار می‌رود.

نرم‌افزار Rhino

این نرم‌افزار معماری و عمران در طراحی جواهرات نیز کاربرد دارد. رینو، به‌واسطه تکنیک منحنی‌ها، قادر به مدل‌سازی مقاطع پیچیده و سطوح چند بعدی است.

آموزش نرم افزار های عمران و معماری

نرم‌افزار Sketchup

برنامه مدل‌سازی اسکچاپ، در نقشه‌کشی‌های چند بعدی کاربرد دارد. لازم به‌ذکر است که این نرم‌افزار، دارای مدل‌های بسیاری است و شما می‌توانید با دانلود فایل های لایه باز و دانلود نقشه، زمان بیشتری برای طراحی داشته باشید.

نرم‌افزار Primavera

این نرم‌افزار، قادر به ذخیره‌سازی بیش از ۱۰۰۰۰۰ نقشه ساختمانی و سازه استاندارد نظام مهندسی است. ازجمله قابلیت‌های آن می‌توان به آموزش نصب دکوراسیون، نقشه‌کشی، کنترل، گزارش و نظارت بر پروژه اشاره نمود.

نرم‌افزار Microsoft Project (MS Project)

نسخه‌های متفاوت این نرم افزار معماری، به کاربر امکان سازماندهی پروژه‌ها و کنترل برنامه‌ها و امور مالی را می‌دهد. مایکروسافت، جهت تعیین خطوط مبنا، ساخت CPM، تسطیح منابع، برنامه‌ریزی فعالیت‌ها و … استفاده می‌شود.

لازم به‌ذکر است که طراح ساختمان و معمار، مهارت‌های نسبتا مشابهی دارند. وظیفه آنها مرتبط با سازماندهی فضای داخلی و خارجی ساختمان، نصب دکوراتیو مانند کاغذ دیواری، کابینت، آسمان مجازی و طراحی چشم‌اندازها، آسمان‌خراش‌ها، کشتی و … است.

جمع‌بندی

درآمد میلیونی حداقل چیزی است که برای افراد دارای مجوزهای مربوطه، در زمینه آموزش نرم افزارهای عمران و معماری یا اشتغال در حرفه‌های متعدد آن در نظر گرفته شده است. بد نیست اگر در این راستا به معرفی سایت آموزش‌ نرم افزارهای عمران بپردازیم.

این سایت، مباحث عمرانی را در اختیار کاربران و علاقه‌مندان به رشته مهندسی قرار داده و با استقبال زیادی از طرف کاربران مواجه شده است. پیشنهاد می‌کنیم وارد سایت شده، با ما بیشتر آشنا شوید.

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سایت مرجع دانلود معماری هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد