دانلود مجموعه تصاویر با کیفیت از بک گراند آسمان ابری و نیمه ابری

در این بخش از سایت دانلود بک گراند آسمان ابری مجموعه ای کاربردی از انواع بک گراند با کیفیت بالا ویژه ایجاد پس زمینه در رندر های و پست پروداکشن نهایی پروژه های مختلف طراحی در هوای ابری و نیمه ابری را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه دانلود بک گراند آسمان ابری از آرشیو حرفه ای Dosch Design و با عنوان Dosch Design – Cloudy Skies 1-3 منتشر شده است که در این پست هر 3 ولوم این مجموعه به صورت کامل آماده دریافت میباشد،مجموعه شامل 57 فایل tif از انواع تصاویر آسمان ابری و نیمه ابری میباشد که همه تصاویر دارای رزولوشن بسیار بالا و کیفیت قابل قبول برای رندرها در ابعاد بزرگ میباشند که میتواند مجموعه ای بسیار کاربردی و ارزشمند برای طراحان عزیز باشد.


حتما ببینید:دانلود بک گراند


جزئیات دانلود بک گراند آسمان ابری :

آرشیو پیش رو شامل 57 فایل در فرمت tif از آسمان ابری و نیمه ابری میباشد و هر 3 ولوم مجموعه دارای کاتالوگ اختصاصی pdf جهت راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تصاویر میباشد که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود بک گراند آسمان ابری :

  • حجم مجموعه : 1.10GB
  • عنوان مجموعه : Dosch Design – Cloudy Skies 1-3
  • سازنده : Dosch Design
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۷,۵۰۰ تومان – خرید

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای پست پروداکشن: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیرمجموعه عظیم آبجکت پست پروداکشن را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فایل پست پروداکشن


تصاویر پیش نمایش ار دانلود بک گراند آسمان ابری :

دانلود بک گراند آسمان ابری

بک گراند آسمان

بک گراند آسمان ابری


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پرسوناژ

دانلود تکسچر با کیفیت بالا