دانلود تکسچر درختان انبوه برای پست پروداکشن

در این پست از مرجع معماری مجموعه بسیار کاربردی در پست پروداکشن و یا شیت های معماری، یعنی مجموعه پرسوناژ درخت که برای فتوشاپ و با فرمت PNG ارائه شده است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم. این پکیج به صورت تکسچر درخت انبوه که به صورت ترکیبی چند درخت کنار هم یا درخت های تکی باشند آماده شده است.

علم پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر می‌تواند به راحتی با نرم افزار فتوشاپ صورت گیرد. به این صورت که کاربر بعد از مدل سازی حجم خود در نرم افزار های مختلف حجم سازی از جمله تری دی مکس، رندر اولیه خود را وارد فتوشاپ می‌کند و شروع می‌کند به خلق صحنه، یعنی شروع به افزودن آبجکت های مختلف می‌نماید. معمولا برای پست پروداکشن آثاری که از درختان، گیاهان و مناظر طبیعت برخوردارند و در هر طراحی و مدل سازی که با این مضمون انجام می گیرد نیاز مبرمی به آبجکت هایی از همان جنس احساس می شود بنابراین مجموعه حاضر برای پیشبرد اهداف پست پروداکشن در همین راستا حاضر گردیده و امید است که استفاده لازم از آن انجام گیرد.

پرسوناژ درخت

مجموعه ترکیبی که شامل 202 تصویر از درختان ، شاخه ، چمن ، خطوط درختان ، مناظر برای زمینه ها ، در قالب PNG (پس زمینه شفاف) در اندازه های مختلف ، مناسب برای هر نوع استفاده در نرم افزار های گرافیکی دو بعدی و سه بعدی است.


حتما ببینید: تکسچر دیوار آجری


جزئیات دانلود پرسوناژ درخت برای فتوشاپ :

مجموعه غنی از درختان برش خورده با فرمت PNG (پس زمینه شفاف) را در اندازه های مختلف و وضوح متوسط را می‌توانید در این پست دانلود نمایید.

دانلود کالکشن پرسوناژ درخت :

  • مجموعه vegetation-Trees cut out trees
  • حجم: 607MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ درخت

تکسچر درخت

تکسچر درخت

پست پروداکشن درخت

پست پروداکشن درخت

پست پروداکشن درخت

تصویر زمینه درخت


این مطلب را هم ببینید: نحوه انتخاب لوستر اتاق خواب