دانلود پرسوناژ انسان دو بعدی برش خورده (آسیایی) برای پست پروداکشن

مجموعه پرسوناژ انسان شرقی که جزء آرشیو تکسچرهای حرفه‌ای سایت است را در این پست از بخش متریال و تکسچر برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

علم پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر می‌تواند به راحتی با نرم افزار فتوشاپ صورت گیرد. به این صورت که کاربر بعد از مدل سازی حجم خود در نرم افزار های مختلف حجم سازی از جمله تری دی مکس، رندر اولیه خود را وارد فتوشاپ می‌کند و شروع می‌کند به خلق صحنه، یعنی شروع به افزودن آبجکت های مختلف می‌نماید. معمولا برای پست پروداکشن آثاری که از انسانها در حالات مختلف استفاده می شود و در هر طراحی و مدل سازی که با این مضمون انجام می گیرد نیاز مبرمی به آبجکت هایی از همان جنس احساس می شود بنابراین مجموعه حاضر برای پیشبرد اهداف پست پروداکشن در همین راستا حاضر گردیده و امید است که استفاده لازم از آن انجام گیرد.

پرسوناژ انسان شرقی

عزیزانی که علاقه به پست پروداکشن رندرهای معماری فضاهای بین‌المللی که معمولا با حضور اتباع خارجی، مانند نمایشگاه های بین‌المللی و … برگزار می‌شود، می‌توانند از این پکیج پرسوناژ انسان دو بعدی برش خورده استفاده نمایند. که حاوی عکس های انسان از کشور های شرق آسیا است.


حتما ببینید: پرسوناژ انسان در خانه با لباس راحتی منزل


جزئیات دانلود پرسوناژ انسان شرقی :

این پکیج حاوی 62 تصویر برش خورده با فرمت (.png) از انسان های منطقه آسیای شرقی است که در حال خرید یا بازدید از اماکن مختلف یا انجام فعالیت های اجتماعی یا کار و فعالیت در دفاتر اداری هستند.

دانلود کالکشن پرسوناژ انسان شرقی :

  • مجموعه Cut out Asian people
  • حجم: 42.17MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ انسان شرقی

پرسوناژ انسان شرقی

پرسوناژ انسان آسیایی

پرسوناژ انسان آسیایی

تصویر انسان آسیایی

تصویر برش خورده انسان

تصویر برش خورده انسان


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 148 – آبجکت باغ