دانلود مجموعه تصاویر برش خورده PNG انسان با لباس منزل

مجموعه پرسوناژ انسان در خانه با لباس راحتی منزل که جزء آرشیو تکسچرهای حرفه‌ای سایت arch-projects.com است را در این پست از بخش دانلود مدل سه‌بعدی برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

امروزه با گسترش علم معماری و پیچیده تر شدنش و نیاز معماران به تصویر سازی پروژه‌هایشان، نرم افزار های مختلف معماری از جمله تری دی مکس، فتوشاپ، اتوکد، رویت، راینو، لومیون و … به کمک معماران آمده‌اند. در این بین بحث زمان و کیفیت ۲ فاکتوری است که همیشه مورد توجه بوده و در اولویت قرار می‌گیرد. نرم افزار فتوشاپ به لطف شرکت سازنده (ادوبی) و امکانات مختلفی که به کاربر می‌دهد جزو نرم افزارهایی شده است که هر ۲ فاکتور کیفیت و سرعت را به همراه دارد. برای کسانی که طراحی داخلی ساختمان انجام می‌دهند، داشتن یک آرشیو کامل از انواع پرسوناژ انسان با لباس راحتی منزل برای فتوشاپ، بسیار ضروری است. تکسچرهایی که در عین ظرافت و زیبایی، دارای کیفیت فنی بالایی نیز باشند.

پرسوناژ انسان در خانه

پس انتشار کالکشن های کاربردی و با کیفیت از پرسوناژ در حالت های مختلف این بار می‌توانید پرسوناژ انسان (با لباس راحتی در منزل ) برای فتوشاپ را دانلود نمایید. که همگی در حالت ایستاده و از تنوع و کیفیت عالی برخوردار هستند.


حتما ببینید: دانلود پرسوناژ زندگی خصوصی انسان


جزئیات دانلود پرسوناژ انسان در خانه :

در این پکیج می‌توانید از 18 نوع تصویر به صورت برش خورده بدون بگراند (transparent background) با فرمت پی ان جی (PNG format) بهره‌مند شوید. همچنین به راحتی آنها را ماسک (masks) نمایید.

دانلود کالکشن پرسوناژ انسان در خانه :

  • مجموعه cut-out-people-in-pajamas
  • حجم: 6.76MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

تکسچر انسان در خانه

تکسچر انسان با لباس راحتی

تکسچر انسان با لباس راحتی

تکسچر انسان با لباس منزل

تکسچر انسان با لباس منزل


این مطلب را هم ببینید: دانلود آرچ مدل 144 – آبجکت میز و کنسول