دکوراسیونی کافی شاپ مدرن و روستایی

استودیو معماری Liqui سومین شعبه کافی شاپ Brew92 را در شهر ریاض عربستان طراحی و به اجرا رسانده است. این کافی شاپ در نزدیکی دانشگاه Iman قرار گرفته است. طراحی کافی شاپ Brew92 ترکیبی از سبک روستایی و مدرن می باشد. تیم معماران با توجه به شرایط مالی این کافی شاپ مدرن و روستایی را دو 2 طبقه طراحی نموده اند تا اجرای پروژه محتمل هزینه های گزاف نشود.

کافی شاپ مدرن و روستایی

تامین روشنایی کافی یکی از مهم ترین رویکرد های طراحی این کافی شاپ مدرن و روستایی محسوب می شود. تیم معماران به منظور حفظ حریم خصوصی مشتریان مسیر رفت و آمد را به وسیله نرده های سفید از قسمت اصلی کافه جدا نموده اند. رنگ های متنوع و بسیاری در فضای داخلی این کافه به کار رفته است. به عنوان مثال از ترکیب رنگ نارنجی و آبی ملایم استفاده شده است.

کافی شاپ مدرن و روستایی

بر روی یکی از دیوار های اصلی کافی شاپ نقاشی خاص با ترکیب تمام رنگ های به کار برفته در فضای داخلی اجرا شده است. این نقاشی به فضای کافی شاپ جلوه خاصی بخشیده است. معماران به منظور ایجاد حس صمیمیت و سبک روستایی از چوب استفاده نموده اند.

کافی شاپ مدرن و روستایی

دسترسی به طبقه دوم کافه از طریق یک پلکان گرد میسر شده است. این پله مانند سایر قسمت ها از ترکیب چوب با فلز ساخته شده است. در نمای پیشخوان کافه از اشکال هندسی استفاده شده که با ترکیب رنگ آبی، سفید و خاکستری با سایر قسمت های کافه هماهنگ شده است. در قسمت نمای ورودی کافی شاپ از رنگ قرمز سفید و مشکی استفاده شده است که ترکیب این سه رنگ توجه هر بیننده ایی را به خود جلب می نماید.


حتما ببینید : طراحی کهکشان اعجاب انگیز


سایر تصاویر طراحی داخلی کافی شاپ مدرن و روستایی

دکوراسیونی کافی شاپ مدرن و روستایی

دکوراسیونی کافی شاپ مدرن و روستایی

کافی شاپ مدرن

کافی شاپ مدرن

کافی شاپ مدرن

منبع : retaildesignblog

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت طراحی دکوراسیون داخلی

مستند سد هوور – طراحی و ساخت یکی از سنگین‌ترین و بلندترین سدهای جهان