دانلود پروژه طراحی ساختمان اداری تجاری

در ادامه ارائه پلان و پروژه های کامل و حرفه ای طراحی معماری در این بخش از سایت، دانلود پلان ساختمان اداری تجاری را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم….

پلان ساختمان اداری تجاری شامل مدراک کامل از نقشه های دو بعدی و رندر های سه بعدی طراحی یک ساختمان به صورت برج اداری تجاری و خدمانی میباشد،ساختمان اصلی برج در 13 طبقه و همکف طراحی شده است و شامل بخش های مختلف در یک ساختمان اداری تجاری خدمانی مانند ، طبقات ویژه بانک،واحد های اداری،واحد های فروشگاهی چند منظوره و تجاری،بخش های واحد های ویژه خدمات آموزشی،کتاب فروش،رستوران و کافی شاپ،فضای ویژه بازی کودکان،سالن آمفی تئاتر ، لابی و سالن های انتظار،اطلاعات و … میباشد.

فایل اتوکد پروژه شامل تمامی پلان و طراحی های دو بعدی پروژه با قابلیت ویرابش کامل میباشد که شامل: پلان های کامل 13 طبقه ساختمان با مبلمان کامل ،سایت پلان کامل پروژه ، دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه و چهار نمای اصلی پروژه میباشد.

رندر های سه بعدی پروژه با کیفیت مناسب شامل 8 رندر تری دی مکس و وی ری از دیدهای مختلف پرنده و ناظر پروژه میباشد،تمامی رندر ها به صورت عکس و با کیفیت و ابعاد بزرگ مناسب چاپ میباشد.

پوستر معرفی پروژه در ابعاد و کیفیت بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ و ارائه بدون هیج گونه متن اضافی ودر قالب عکس میباشد که شامل 2 پوستر میباشد که رندر های سه بعدی و پلان های پروژه را با کیفیت مناسب آماده ارائه مینماید.


حتما ببینید:

پلان ایستگاه آتش نشانی

دانلود پلان موزه مردم شناسی


پلان ساختمان اداری تجاری شامل:

  • پلان های کامل طبقات با مبلمان
  • سایت پلان
  • دو مقطع
  • 4 نمای اصلی پروژه
  • 8 رندر سه بعدی تری دی مکس
  • 2 پوستر معرفی پروژه در ابعاد بزرگ و مناسب چاپ
۵۴,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی ساختمان اداری تجاری :

پروژه طراحی ساختمان اداری

پروژه معماری ساختمان اداری

دانلود پلان ساختمان اداری تجاری

پلان ساختمان اداری تجاری

پلان ساختمان اداری

پایان نامه طراحی ساختمان اداری


این مطالب را هم ببینید:

آموزش افتر افکت

دانلود پلاگین ساخت جاده برای 3ds Max