دانلود پروژه طراحی ساختمان اداری تجاری

در ادامه ارائه پلان و پروژه های کامل و حرفه ای طراحی معماری در این بخش از سایت، دانلود پلان ساختمان اداری تجاری را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم….

پلان ساختمان اداری تجاری شامل مدارک کامل از نقشه های دو بعدی و رندر های سه بعدی طراحی یک ساختمان به صورت برج اداری تجاری و خدماتی میباشد،ساختمان اصلی برج در 13 طبقه و همکف طراحی شده است و شامل بخش های مختلف در یک ساختمان اداری تجاری خدماتی مانند ، طبقات ویژه بانک،واحد های اداری،واحد های فروشگاهی چند منظوره و تجاری،بخش های واحد های ویژه خدمات آموزشی،کتاب فروش،رستوران و کافی شاپ،فضای ویژه بازی کودکان،سالن آمفی تئاتر ، لابی و سالن های انتظار،اطلاعات و … میباشد.

فایل اتوکد پروژه شامل تمامی پلان و طراحی های دو بعدی پروژه با قابلیت ویرایش کامل میباشد که شامل: پلان های کامل 13 طبقه ساختمان با مبلمان کامل ،سایت پلان کامل پروژه ، دو مقطع طولی و عرضی از پلان پروژه و چهار نمای اصلی پروژه میباشد.

رندر های سه بعدی پروژه با کیفیت مناسب شامل 8 رندر تری دی مکس و وی ری از دید های مختلف پرنده و ناظر پروژه میباشد،تمامی رندر ها به صورت عکس و با کیفیت و ابعاد بزرگ مناسب چاپ میباشد.

پوستر معرفی پروژه در ابعاد و کیفیت بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ و ارائه بدون هیچ گونه متن اضافی و در قالب عکس میباشد که شامل 2 پوستر میباشد که رندر های سه بعدی و پلان های پروژه را با کیفیت مناسب آماده ارائه مینماید.


حتما ببینید:

پلان ایستگاه آتش نشانی

دانلود پلان موزه مردم شناسی


پلان ساختمان اداری تجاری شامل:

  • پلان های کامل طبقات با مبلمان
  • سایت پلان
  • دو مقطع
  • 4 نمای اصلی پروژه
  • 8 رندر سه بعدی تری دی مکس
  • 2 پوستر معرفی پروژه در ابعاد بزرگ و مناسب چاپ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پروژه طراحی ساختمان اداری تجاری :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطالب را هم ببینید:

آموزش افتر افکت

دانلود پلاگین ساخت جاده برای 3ds Max