دوره آموزشی تنظیمات عمومی و آبجکت ها در Vray Next

VRay یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس است بنابراین هر کسی که به کار سه بعدی و گرافیک علاقه مند باشد باید مهارت کار با این موتور رندر را داشته باشد. در همین راستا و در ادامه مجموعه آموزش های Vray Next دوره آموزش تنظیمات عمومی در وی ری را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند. در این دوره آموزشی V-Ray Next Scene Intelligence که ری تریسینگ (ray tracing) سریعتر ، نمونه برداری تمیز تر و رندرینگ دقیقتری ارائه می کند به طور کامل آموزش داده می شود. به عبارت دیگر شما هوشمندانه تر ، بدون سختی ، با خودکار سازی مراحل ، زمان ارزشمند خود را حفظ خواهید کرد. این دوره مناسب کسانی است که می خواهند تجسم خیره کننده ایی با استفاده از انجین Vray Next و تری دی مکس داشته باشند.


حتما ببینید: دانلود آموزش Revit 2020


مشخصات آموزش تنظیمات عمومی در وی ری :

این دوره آموزشی حاوی 8 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت و 5 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Vray و 3ds Max استفاده و در سطح مبتدی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش تنظیمات عمومی در وی ری :

  • حجم مجموعه: 731MB
  • سازنده :
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش تنظیمات عمومی در وی ری