دانلود رایگان آبجکت فرنیچر چوبی

در ادامه ارائه آرشیو مدل های حرفه ایی مبلمان ومیز و صندلی، در این بخش از سایت arch-projects برای شما همراهان گرامی مجموعه کامل مدل سه بعدی فرنیچر چوبی را تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

آرشیو کاربردی فرنیچر چوبی در 3 مجموعه متنوع که همگی بر اساس مدل های واقعی موجود مدل سازی شده اند و شامل 70 مدل سه بعدی متنوع از انواع فرنیچر چوبی مانند: مبل، صندلی، میز، آلاچیق و … می باشد، در این پست تمامی 3 مجموعه تحت عنوان های Ikea Applaro Outdoor Furniture Series و Proviz Models Ikea Angso Outdoor Furniture Series و Falster Outdoor Furniture Series ارائه شده است. طراحان و معماران می توانند از این مجموعه کاربردی و ارزشمند در انواع طراحی های به ویژه در طراحی فضا های خارجی، محوطه سازی، طراحی ویلا، چیدمان محیط تراس و حیاط خلوت و… نهایت استفاده را داشته باشند.

مدل سه بعدی فرنیچر چوبی


حتما ببینید : دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی


جزئیات دانلود مجموعه کامل مدل سه بعدی فرنیچر چوبی

این آرشیو حاوی 70 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع فرنیچر چوبی برای فرمت های 3ds max و موتور رندر محبوب VRay می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نمایید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر چوبی :

  • vary – 3ds max
  • fbx
  • obj
  • renders
  • PDF catalog
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر چوبی :


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی فرنیچر چوبی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود مدل سه بعدی مبلمان چوبی

مدل سه بعدی مبلمان چوبی

آبجکت میز و صندلی چوبی

 

دانلود آبجکت مبلمان چوبی

آبجکت مبلمان چوبی


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان مسکونی-اپارتمانی

آموزش ترسیم جزییات ساختمان در Revit‎