دانلود مجموعه آبجکت میز و صندلی از B&B Iitalia

آبجکت میز و صندلی، از مدل های بسیار پر کاربرد در طراحی داخلی فضا های مختلف می باشد. که متناسب با هر ایده طراحی و سبکی که در کار از آن استفاده نموده اید نیازمند به مدل های خاص برای پروژه است. بنابراین دسترسی به آرشیو متنوع و در عین حال با کیفیت از آبجکت میز و صندلی می تواند تا حد بسیاری موجب افزایش سرعت و کیفیت ارائه نهایی شما شود.این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری به ، دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی اختصاص داده شده است.

این آبجکت از آرشیو B&B Iitalia و به نام B&B Iitalia – Tables Chairs And Accessories آماده دریافت شده است. آرشیوی که مانند تمامی مدل های دیگر B&B Iitalia دارای کیفیت بسیار بالا در مدل سازی و متریال می باشد و همگی بر اساس نمونه های موجود مدل سازی شده اند.


حتما ببینید : آموزش انتقال فایل رویت به تری دی مکس


مشخصات دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی

این آرشیو شامل انواع مدل سه بعدی میز و صندلی و با فرمت های Vray ، max ، 3ds، autocad می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

فایل ها و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی میز و صندلی :

  • 3ds max – vray
  • autocad
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد
  • آرشیو تصویر پیشنمایش و کاتالوگ ندارد.

دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


تصاویر پیش نمایش از  دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی :

دانلود مدل سه بعدی میز

مدل سه بعدی میز و صندلی

دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی

دانلود رایگان مدل سه بعدی میز و صندلی

دانلود مدل سه بعدی میز و صندلی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مدل سه بعدی و تکسچر پارکت

طراحی داخلی دفتر کار GSN – شعبه بنگلور هند