دانلود مطالعات طراحی مجتمع تفریحی توریستی

در ادامه ارائه آرشیو مطالعات معماری سایت در این پست از رساله مجتمع تفریحی توریستی مطالعات و رساله معماری کامل پایان نامه معماری با موضوع طراحی مجتمع تفریحی توریستی را برای همراهان عزیز آماده دانلود کرده ایم…

رساله مجتمع تفریحی توریستی در قالب فایل word با قابلیت ویرایش کامل و در 195 صفحه مطالعات کامل طراحی مجتمع تفریحی توریستی میباشد،که تمامی مباحث مطالعاتی از قبیل:مقدمه،چکیده،معرفی موضوع طراحی،پیشینه تاریخی،مبانی نظری،برنامه فیزیکی بررسی اصول،استاندارد ها و ضوابط طراحی،تحلیل نمونه های موردی داخلی و خارجی و … را شامل میشود.

نکته: این رساله دارای مطالعات کامل در هفت فصل و 195 صفحه میباشد،رساله فهرست مطالب کامل را ندارد و نیاز به مرتب سازی و تهیه فهرست مطالب در شروع رساله دارد.

فهرست سر فصل های رساله مجتمع تفریحی توریستی :

  • مقدمه
  • فصل 1 : مطالعات جغرافیایی
  • فصل 2 : مطالعات تاریخی
  • فصل 3 : مطالعات اجتماعی
  • فصل 4 : مطالعات تاسیسات شهری
  • فصل 5 : صنعت توریسم
  • فصل 6 : مطالعات اقلیمی
  • فصل 7 : برنامه فیزیکی طرح
  • فهرست منابع

دانلود فایل کامل رساله مجتمع تفریحی توریستی :

لینک دانلود فایل کامل در قالب word با امکان ویرایش کامل بلافاصله بعد از پرداخت به شما داده میشود و برای شما ایمیل هم میشود.

۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

حتما ببینید:

پلان مجموعه اقامتی و تفریحی

دانلود پایان نامه و پلان اقامتگاه بین راهی


بخشی از مطالب  رساله مجتمع تفریحی توریستی  :

ارکان صنعت توریسم :

1. منابع طبیعی :

این گروه شامل منابع طبیعی است که به صورت متفاوت در هر منطقه وجود دارد و برای جلب نظر جهانگردان از آن بهره برداری می شود منابع طبیعی موجود در دنیا همچون آب و هوا جنگل سواحل دریا حیوانات خاص هر منطقه گلها و گیاهان کوهستانها و امثال آنها می باشد .

2. عوامل زیر بنایی :

عوامل زیر بنایی مانند شاهراهها ، فرودگاهها ، خطوط راه آهن جاده ها ، پارکینگها ، پارکها، هتلها ، ‌امکانات، روشنایی، تسهیلات دریایی و بندری ، اتوبوس و ایستگاه راه آهن ،رستورانها، مراکز خرید اماکن تفریحی ،‌موزه ها مغازه ها و … می باشند همچنین سیستم های تصفیه آب ارتباطات سیستم های سوخت رسانی سیستمهای بهداشتی از جمله عوامل زیر بنایی مهم در امر جهانگردی بشمار می آید .

3. تجهیزات حمل و نقل :

تجهیزات حمل و نقل شامل کشتی و هواپیما ،قطار، اتوبوس ، خودروی سواری تاکسی ها ، قطار هوایی تسهیلات مشابه از جمله تجهیزات حمل و نقل می باشند .

4. منابع فرهنگی و روحیه میهمان نوازی

این منابع شامل آثار فرهنگی است که موجب نظر بسیاری از جهانگردان می گردد روحیه مهمانان نوازی را می توان از نحوه خوش آمد گویی کارکنان یک سازمان علاقمند و مؤدب و صمیمی بودن آنها تمایل به ارائه خدمت قابل قبول و سایر رفتارها گرم و دوستانه از سوی آنان درک کرد .
منابع فرهنگی هر منطقه نیز شامل هنرهای دستی ادبیات تاریخ موسیقی هنرهای نمایشی رقص و ورزشهای و سایر فعالیتهای فرهنگی است .
جاذبه های جهانگردی موفقی را می توان از ترکیب منابع فرهنگی بدست آورد به عنوان مثال وقایع و مسابقات ورزشی چشنواره های ملی و سنتی بازیها و مسابقه ها از زمره این ترکیب می باشد .

رساله مجتمع تفریحی توریستی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مطالعات هتل

آموزش طراحی آشپزخانه در 3ds Max