دانلود مدل سه بعدی درختان کاج – CGAxis – Winter Conifer Trees 3D Models Collection – Volume 98

در این مطلب از سایت مرجع دانلود معماری مجموعه دانلود مدل سه بعدی درخت کاج که ولوم 98 آرشیو بزرگ سی جی اکسیس است را جهت استفاده در صحنه های سه بعدی خارجی شما تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

سری مدل سه بعدی درخت کاج CGAxis – Winter Conifer Trees 3D Models Collection حاوی 52 مدل آماده سه بعدی متنوع و با کیفیت درختان کاج مناطق سردسیر مانند صنوبر، شاه بلوط و کاج در اشکال و اندازه های مختلف و در فصول مختلف زمستان پوشیده با برف یا در فصل تابستان می باشد. تمامی آبجکت های این مجموعه در طرح ها و مقیاس های مختلف می باشد و بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از این مجموعه به رندر های خود، رنگ های زیبا با کنتراست بالا اضافه نمایید. بنابراین از مدلهای این مجموعه بی نظیر می توانید برای استفاده در پروژه های تجسم خارجی استفاده نمایید. این مجموعه هم مانند همه آرشیو های فوق‌العاده مدل سه بعدی سایت دارای بالاترین کیفیت در مدل ها و متریال های ساخته شده برای آبجکت ها هستند که در تصاویر رندرهای نهایی آبجکت ها می توانید کیفیت عالی آن ها را مشاهده نمایید. این کالکشن می تواند در طراحی و چیدمان نهایی طراحی سه بعدی ایده های صحنه های خارجی سه بعدی بسیار کاربردی باشد و جزئیات بیشتری را به محیط و رندر های نهایی شما اضافه نماید.


حتما ببینید : مدل سه بعدی مبلمان باغچه – دانلود  ولوم 93 سی جی اکسیس


جزئیات دانلود مدل سه بعدی درخت کاج :

این مجموعه شامل 52 آبجکت متنوع و کاربردی درختان کاج مناطق سردسیر برای نرم افزار 3ds max، موتور رندر V-Ray ،Corona ،Mental Ray ،Scanline و نرم افزار Cinema 4D موتور رندر Advanced Renderer V-Ray و فرمت های FBX و OBJ می باشد. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود می باشد.

دانلود مجموعه مدل سه بعدی درخت کاج :

  • مجموعه CGAxis – Winter Conifer Trees 3D Models Collection
  • حجم مجموعه: 2.1GB
  • سازنده: CGAxis
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود کاتالوگ
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی درخت کاج :

دانلود مدل سه بعدی درخت کاج

ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس