دانلود مدل سه بعدی مبلمان باغ – CGAxis – Garden Furniture 3D Models Collection – Volume 93

در این مطلب از سایت مرجع دانلود معماری مجموعه مدل سه بعدی مبلمان باغچه که ولوم 93 آرشیو بزرگ سی جی اکسیس است را جهت استفاده در صحنه های خارجی شما تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

سری مدل سه بعدی مبلمان باغچه CGAxis – Garden Furniture 3D Models Collection حاوی 21 مدل آماده سه بعدی متنوع و با کیفیت مبلمان باغچه مانند نیمکت های باغبانی و باغ، میز ها، صندلی ها و دیگر تجهیزات بیرونی می باشد. تمامی آبجکت های این مجموعه در طرح ها و مقیاس های مختلف می باشد و بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از این مجموعه به رندر های خود، رنگ های زیبا با کنتراست بالا اضافه نمایید. بنابراین از مدلهای این مجموعه بی نظیر می توانید برای استفاده در پروژه های تجسم خارجی استفاده نمایید. این مجموعه هم مانند همه آرشیو های فوق‌العاده مدل سه بعدی سایت دارای بالاترین کیفیت در مدل ها و متریال های ساخته شده برای آبجکت ها هستند که در تصاویر رندرهای نهایی آبجکت ها می توانید کیفیت عالی آن ها را مشاهده نمایید. این کالکشن می تواند در طراحی و چیدمان نهایی طراحی سه بعدی ایده های دکوراسیون خارجی بسیار کاربردی باشد و جزئیات بیشتری را به محیط و رندر های نهایی شما اضافه نماید.


حتما ببینید : مدل سه بعدی لامپ بیرون – دانلود ولوم 94 CGAxis


جزئیات دانلود مدل سه بعدی مبلمان باغچه :

این مجموعه شامل 21 آبجکت متنوع و کاربردی مبلمان باغچه برای نرم افزار 3ds max، موتور رندر V-Ray ،Corona ،Mental Ray ،Scanline و نرم افزار Cinema 4D موتور رندر Advanced Renderer V-Ray و فرمت های FBX و OBJ می باشد. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود می باشد.

دانلود مجموعه آبجکت مبلمان باغچه :

۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل مبلمان باغچه :

مدل سه بعدی مبلمان باغچه

مدل سه بعدی مبلمان باغچه

مدل سه بعدی مبلمان باغچه

دانلود مدل سه بعدی مبلمان باغ

ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس