دانلود دوره آموزشی Autodesk 3ds Max 2020

Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود. بنابراین باید در استفاده از این نرم افزار کاملا بروز باشید. در همین راستا دوره آموزش ایجاد مدل های معماری در تری دی مکس 2020 را برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

نرم افزار Autodesk 3ds Max بخاطر داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازیهای رایانه ای و طراحی و خلق جلوه های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است . Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

در این دوره آموزشی به شما در ایجاد مدل های معماری با استفاده از تری دی مکس 2020 کمک خواهد شد. در واقع این آموزش با هدف استفاده از قدرت تری دی مکس برای انیماتور ها و طراحان تهیه شده است. همچنین این آموزش برای معماران ، طراحان داخلی و خارجی، دانشجویان و متخصصان صنعت مفید است و نیاز های کاربران مبتدی و پیشرفته تری دی مکس را رفع می کند.


حتما ببینید: آموزش مستر کلاس فتوشاپ 2020


مشخصات دانلود آموزش ایجاد مدل های معماری در تری دی مکس 2020 :

این دوره آموزشی حاوی 10 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت و 40 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار 3ds Max استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش ایجاد مدل های معماری در تری دی مکس 2020 :

  • حجم مجموعه: 1.31GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی 

آموزش ایجاد مدل های معماری در تری دی مکس 2020