دانلود رایگان آموزش ایجاد نمای سه بعدی خارجی واقعی از شرکت Skilshare

در این پست از مرجع دانلود معماری دوره آموزش ساخت نمای سه بعدی خارجی ، که مجموعه ای کامل و حرفه ای است و در کوتاه ترین زمان ممکن نکات کلیدی دستیابی به یک تصویر سه بعدی حرفه ای و واقعی را به شما می آموزد.

Blender ابزاری کاربردی و یکپارچه است که امکان ایجاد طیف گسترده ای از محتوای 2D و 3D را فراهم کرده و حوزه های گسترده ای از مدل سازی های مربوط به بافت متن، نور، انیمیشن، ویدیو و post-production را به شما ارائه می دهد. Blender از طریق معماری باز، امکان همکاری cross-platform، قابلیت توسعه پذیری و ایجاد یک گردش کاری یکپارچه را برای شما به وجود می آورد. Blender یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی گرافیگی 3 بعدی Open Source در سراسر جهان است.

در دوره آموزش ساخت نمای سه بعدی خارجی که محصول شرکت معروف Skilshare است اصول و مبانی دستیابی به یک تصویر واقعی سه بعدی با کار کردن روی مثال رفرنس واقعی یک نمای خارجی را یاد می گیرید. در این دوره خواهید آموخت برای دستیابی به تصاویر سه بعدی حرفه ای و با کیفیت حتما نیاز به صرف زمان های طولانی نخواهید داشت، بلکه با یادگیری نکات و تکنیک هایی که در این دوره خواهید دید در زملن بسیار کمتری به این مهم دست خواهید یافت.

آموزش ساخت نمای سه بعدی


حتما ببینید : آموزش ساخت انیمیشن معماری


مشخصات و سرفصل های آموزش ایجاد نمای خارجی سه بعدی  :

این دوره حاوی 3 قسمت و دارای زمان کلی آموزش 33 دقیقه می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Blender 2.8 استفاده و در سطح مقدماتی ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش ایجاد نمای خارجی سه بعدی :

  • حجم مجموعه: 267MB
  • سازنده : Skilshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip