آموزش اصول و مبانی واقعیت مجازی در یونیتی – Pluralsight Unity VR Fundamentals

یونیتی امکانات و قابلیت های زیادی در زمینه توسعه بازی های موبایل در اختیار شما قرار می دهد. در ساخت بازی برای دستگاه های موبایل شما باید مواردی مانند رزولوشن صفحه نمایش، ورودی های خاص (مانند تاچ و داده های شتاب سنج) و عملکرد بازیکن هنگام بازی را در نظر بگیرید. به همین منظور آموزش واقعیت مجازی در یونیتی را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نموده ایم تا نحوه کارآمد و صحیح بکار بردن واقعیت مجازی در یونیتی را بیاموزید.

به طور کلی یونیتی (Unity) جزو چهار موتور بازی ساز بزرگ می باشد. ساخت بازی با این موتور بازی ساز بسیار ساده است و بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود، یعنی حدود ۸۰ درصد کار بدون کدنویسی انجام می شود و تنها حدود ۲۰ درصد کار کدنویسی است، که این موضوع باعث جذب بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی سازی شده است که علم زیادی در برنامه نویسی ندارند. واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی. سال ها است که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در اجتماع‌های امروزی که همه درگیر زندگی روز مره هستند ایجاد چنین فضایی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند به شدت احساس می‌شود.
در دوره آموزشی Pluralsight Unity VR Fundamentals با واقعیت مجازی و ویژگی های آن در یونیتی آشنا می شوید.


حتما ببینید: آموزش حرفه ای رندرینگ با کی شات


مشخصات و سرفصل های آموزش واقعیت مجازی در یونیتی :

در این دوره از نرم افزار Unity استفاده و در سطح مقدماتی ارائه شده است. همچنین این آموزش به زبان انگلیسی و زمان کلی آموزش 1 ساعت و 28 دقیقه می باشد.

سر فصل های آموزش واقعیت مجازی در یونیتی – Pluralsight Unity VR Fundamentals :

– بازبینی درس
– گزینه های سخت افزاری و رویکردهای VR
– ایجاد ویژوال های مناسب
– لرزش صدا برای VR
– درگیر کردن کاربر

دانلود مجموعه آموزش واقعیت مجازی در یونیتی :

  • حجم مجموعه: 255MB
  • سازنده : Pluralsight
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود دوره Pluralsight Unity VR Fundamentals


تصاویری از این دوره آموزشی :

دانلود آموزش واقعیت مجازی در یونیتی

دانلود دوره Pluralsight Unity VR Fundamentals

آموزش واقعیت مجازی در یونیتی