آموزش رندرینگ مدل ویلا با Vray Next و 3DS Max

Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود. بنابراین باید در استفاده از این نرم افزار کاملا بروز باشید. در همین راستا دوره آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا را برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

نرم افزار Autodesk 3ds Max بخاطر داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازیهای رایانه ای و طراحی و خلق جلوه های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است . Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

VRay یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس به شمار می رود و همین امر یادگیری اصول و تکنیک های آن را ضروری ساخته است. با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.

در این دوره آموزشی با روش های تنظیمات نور و HDRI و تنظیمات دوربین و همچنین پست پروداکشن حرفه ای آشنا خواهید شد. در واقع در این دوره به صورت کاملا حرفه ای و گلم به گام بهترین اقدامات و تنظیمات رندر برای شبیه سازی یک ویلای لوکس به شما آموزش داده خواهد شد. در پایان این دوره با وجود تمامی تکنیک ها و نکات کاربردی و عملی که آموخته اید می توانید به سراغ پروژه های شخصی خود روید.

آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا


حتما ببینید: آموزش کامل مبانی اتوکد


مشخصات آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا در تری دی مکس و وی ری :

این دوره آموزشی حاوی 10 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت و 14 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار 3ds Max و VRay استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا در تری دی مکس و وی ری :

  • حجم مجموعه: 900MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی 

آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا

آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا

آموزش رندرینگ شبیه سازی ویلا

دوره آموزشی رندر ویلا

دوره آموزشی رندر ویلا