آموزش استفاده از Schedule برای برآورد هزینه مواد در نرم افزار Revit

نرم افزار مهندسی Revit ابزاری فوق العاده و بسیار مفید برای مهندسین عمران و معماری و به طور کلی افرادی است که به نحوی در پروژه های ساخت و ساز فعالیت دارند. به همین جهت ضروری دانستیم آموزش برآورد هزینه مواد با استفاده از قسمت Schedule نرم افزار Revit را در این پست از قسمت دانلود آموزش نرم افزارهای معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نماییم.

نرم افزار Autodesk Revit به عنوان یک ابزار قدرتمند در کنار مهندسان قرار می گیرد و در انجام امور محاسباتی مربوط به ساختمان نظیر برآورد مصالح و میزان مقاومت آن ها که یکی از اساسی ترین و مهمترین بخش های مربوط به ساخت و ساز است آنها را یاری می نماید. در این دوره آموزشی به طور کلی نحوه ایجاد یک گزارش برآورد هزینه مواد در Revit 2014 را می آموزید. دوره با بررسی چگونگی ایجاد یک Schedule هزینه برای طراحی فولاد آغاز می شود. همچنین با چگونگی ایجاد فرمولهای سفارشی که به رویت امکان تولید هزینه برای مواد با استفاده از واحد ها و محاسبات مربوط به خواص ماده آشنا خواهید شد. پس از آن همین فرآیند را برای مشخص کردن هزینه درها، پنجره‌ها و حتی بتن اعمال خواهید کرد. در پایان کار پس از اینکه مجموعه خود را ایجاد نمودید خواهید دید که چگونه به راحتی می‌توانید قالب و ظاهر Schedule خود را سفارشی کنید.

آموزش برآورد هزینه مواد


حتما ببینید: دانلود آموزش آرک ویز در بلندر


مشخصات آموزش آرک ویز در بلندر :

این دوره آموزشی حاوی 7 قسمت و زمان آموزشی 55 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Revit استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش آرک ویز در بلندر :

  • حجم مجموعه: 300MB
  • سازنده : Pluralsight
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش برآورد هزینه مواد

آموزش برآورد هزینه مواد