دانلود دوره آموزشی راهنمای رندرینگ و پست پروداکشن در نرم افزار Blender 2.8

Blender نرم افزاری کاربردی که امکان ایجاد طیف گسترده ای از محتوای 2D و 3D را فراهم کرده و حوزه های گسترده ای از مدل سازی های مربوط به بافت متن، نور، انیمیشن، ویدیو و post-production را به شما ارائه می دهد. بنابراین در این پست از بخش آموزش نرم افزارها دوره آموزش آرک ویز در بلندر را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

Blender از طریق معماری باز، امکان همکاری cross-platform، قابلیت توسعه پذیری و ایجاد یک گردش کاری یکپارچه را برای شما به وجود می آورد. Blender یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی گرافیکی 3 بعدی Open Source در سراسر جهان است. در این دوره آموزشی خواهید آموخت یک صحنه را با برخی از مدل های سه بعدی آماده و آرشیو فرنیچر نمایید. همچنین با اهمیت داشتن یک کتابخانه آبجکت کامل آشنا خواهید داشت. نگاهی به Intel Open Image Denoiser جدید خواهید انداخت که باعث نتایج باورنکردنی و برداشتن نویزها از رندر ها می شود. در نهایت برخی از نودهای کامپوزیت اصلی را در بلندر می آموزید و رندر نهایی را اکسپورت و به فتوشاپ خواهید برد و روتوش های عکس نهایی را اعمال می نمایید.


حتما ببینید: آموزش مدلینگ در بلندر


مشخصات آموزش آرک ویز در بلندر :

این دوره آموزشی حاوی 4 قسمت و زمان آموزشی 18 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Blender استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش آرک ویز در بلندر :

  • حجم مجموعه: 320MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش آرک ویز در بلندر