دانلود مجموعه حرفه ای آبجکت لوستر و چراغ

در ادامه‌ی ارائه مجموعه‌های مختلف آرشیو pro3dsky از قسمت آبجکت و مدل سه بعدی سایت arch-projects ، در این پست دانلود مدل سه بعدی لوستر و چراغ یکی از آرشیو های حرفه ای و کاربردی در طراحی داخلی را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه حرفه ای دانلود مدل سه بعدی لوستر از آرشیو مدل های pro از 3dsky بوده و آرشیوی متنوع و کامل از انواع مدل های لوستر و چراغ های روشنای در طراحی های مختلف و مناسب برای پروژه ها در سبک های متنوع را در اختیار طراحان عزیز قرار میدهد.تمامی مدل های این مجموعه بر اساس نمونه های واقعی از برند های معتبر دنیا توسط کاربران و مدلسازان حرفه ای ایجاد شده اند و دارای بالاترین کیفیت در مدلسازی و متریال ها میباشند.

مدلهای سه بعدی لوستر و چراغ از آرشیو های بسیار کاربردی و ضروری در طراحی دکوراسیون میباشد و همواره طراحان داخلی و معماران برای ارائه نهایی پروژه ها به صورت سه بعدی نیاز به آرشیو های با تنوع بالا از انواع لوستر و چراغ روشنای دارند.یکی از موارد ضروری در این رابطه داشتن آرشیوی از مدل های سه بعدی با کیفیت بسیار بالا و حرفه ای از برند های معتبر دنیا میباشد،چون کیفیت آبجکت ها و متریال های آن تاثیر بسزای در کیفیت رندر نهایی پروژه دارند.


حتما ببینید: آبجکت لوستر


جزئیات دانلود مدل سه بعدی لوستر :

آرشیو پیش رو شامل 67 مدل سه بعدی متنوع و با کیفت از انواع لوستر و چراغ روشنایی برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر محبوب vray میباشد، به همراه این آرشیو تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود است.

  • رندر های نهایی آبجکت های این مجموعه در یک فایل فشرده آماده شده است که میتوانید قبل از خرید تصاویر مدل ها را مشاهده کنید،از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دانلود بفرمایید.
  • دانلود کاتالوگ-پارت 1
  • دانلود کاتالوگ-پارت 2
  • این مجموعه دارای فایل .max برای تری دی مکس میباشد،اما در صورت آشنای میتوانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر از مدل ها استفاده کنید.

دانلود مدل سه بعدی لوستر :

  • حجم مجموعه : 1.1GB
  • سازنده :از مجموعه pro۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۹,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky– حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


تصاویر رندر های نهایی مجموعه دانلود مدل سه بعدی لوستر :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ ها را دانلود کنید)

دانلود آبجکت لوستر 3dsmax

آبجکت لوستر 3dsmax

مدل سه بعدی لوستر 3dsmax

دانلود مدل سه بعدی لوستر

دانلود آبجکت لوستر

آبجکت لوستر

دانلود مدل سه بعدی لوستر

مدل سه بعدی لوستر و روشنایی

دانلود مدل سه بعدی لامپ

دانلود مدل سه بعدی چراغ

مدل سه بعدی لوستر


این مطالب را هم ببینید:

دانلود آبجکت لوستر و روشنایی

دانلود لومیون 8


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس