دانلود مجموعه مدل سه بعدی مبلمان از آرشیو pro3dsky

دانلود آبجکت مبلمان را در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم، آرشیو بسیار کاربردی و حرفه ای از مبلمان منزل که میتواند برای طراحان داخلی،معماران و طراحان سه بعدی در زمینه چیدمان و مدلسازی پروژه های طراحی داخلی بسیار کاربردی و ارزشمند باشد.

مجموعه دانلود آبجکت مبلمان از آرشیو مدل های pro و حرفه ای 3dsky بوده و شامل 50 ست متنوع از انواع مبلمان در ایده های طراحی مختلف،با طرحها، رنگ ها و متریال های متفاوت میباشد،تمامی آبجکت های این مجموعه از نمونه های واقعی مدلسازی شده اند و دارای کیفیت فوق العاده بالا در مدلسازی و متریال های به کار رفته هستند و آرشیو بسیار کاربردی از انواع ست های مبلمان را در اختیار طراحان عزیز قرار میدهد که میتوان به شیوه های متنوع از آن در پروژه های اختصاصی بهره برد.


حتما ببینید: دانلود مدل سه بعدی مبلمان


جزئیات دانلود آبجکت مبلمان – pro3dsky :

آرشیو پیش رو شامل 50 مدل سه بعدی متنوع و حرفه ای از انواع ست های مبلمان برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر vray میباشد،به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مجموعه آبجکت موجود میباشد.

  • این مجموعه دارای فایل .max برای تری دی مکس میباشد،اما در صورت آشنای میتوانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم افزار های سه بعدی دیگر از مدل ها استفاده کنید.
  • تصاویر موجود در این پست از آبجکت های این مجموعه میباشد،همچنین برای مشاهده همه تصاویر رندر های نهایی این مجموعه میتوانید کاتالوگ مجموعه را از لینک زیر دانلود کنید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود آبجکت مبلمان – pro3dsky :

  • حجم مجموعه : 1.9GB
  • سازنده :از مجموعه pro۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


خرید پستی آرشیو آبجکت های حرفه ای Pro۳dsky : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده Pro۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت هایPro۳dsky– حجم کل آرشیو ۱۰۷GB)

آبجکت pro3dsky


تصاویر رندر های نهایی مجموعه دانلود آبجکت مبلمان :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ ها را دانلود کنید)

مدل سه بعدی مبلمان

مبلمان 3dmax

دانلود آبجکت مبلمان

دانلود مدل سه بعدی مبل

دانلود مدل سه بعدی مبلمان

آبجکت مبلمان 3dmax

دانلود آبجکت مبلمان

آبجکت مبلمان تری دی مکس

آبجکت مبلمان


این مطالب را هم ببینید:

آبجکت میز و صندلی

آموزش طراحی مفهومی در فتوشاپ و اسکچاپ


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس